21 BİN 64 BEDEN İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!!!

İŞİ OLMAYANLAR İÇİN İŞ İMKANI İŞKUR İLE GELİYOR!!! Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün yaptığı açıklama yaptı

21 BİN 64 BEDEN İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!!!
21 BİN 64 BEDEN İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!!! Duran Can Ateş
Bu içerik 26855 kez okundu.

21 BİN 64 BEDEN İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!!!
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının bağlına bağlı olan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün yaptığı açıklama ve yayımlar ile İşsizlere iş bulma imkanı sağlıyor. İşkur' un firmalar için işçi istihdamı seferbiliği için yayımları tam hız devam etmekte, İşkur web sitesinde firmalar için yayımlar yaptığı biliniyor.
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü istihdam için verdiği destekler ile on binlerce işçi için mutluluk kaynağı olmaya devam ediyor. Açık ilanlar ile iş ihtiyacı olan vatandaşlara iş imkanı bulmasına yardımcı oluyor.


İŞİ OLMAYANLAR İÇİN İŞ İMKANI İŞKUR İLE GELİYOR!!!
21 Bin 64 İşçi alımı yapılacak;
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının bağlına bağlı olan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün yaptığı açıklama ve yayımlar ile 21 bin 64 beden işçisi Türkiye genelinde alım yapılacağını bildirildi. 
İşe alım şart ve koşulları şu şekilde olacaktır;

GENEL ŞARTLAR
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının bağlına bağlı olan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün yaptığı yayım ile en az ilkokul mezunu olanlar başvuruda bulunabilecek ve ünvanlara göre alımı yapılacak personellerin iş yeri tarafından yetiştirilecekleri duyuruldu. Adaylar için bir diğer şart ise B ehliyeti şartı bulunmaktadır. Okuma ve yazması olmayan vatandaşlar içinde ayrıca ilan yayımlanmıştır. Firmaların ek olarak belirttikleri şartlarda bulunmaktadır. Yayımlanan ilanların detaylarında bu şartlara ulaşılmaktadır.


BAŞVURULAR NEREDE NASIL OLACAK?
Başvuru Yapacak Adaylar İçin;
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının bağlına bağlı olan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün web adresi üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru yapacak olan adaylar İŞKUR'un resmi web sitesinden kayıt oluşturacaklardır. Daha sonra yayımlanan ilanlar ve detaylarını inceledikten sonra istenilen şartlar uygun ise başvurular yapılacaktır.

 

 

 

 

 

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İşkur Firmaların

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak