584 PERSONEL ALIMI YAPILIYOR!!!

KPSS şartsız 584 Personel alımı için ilan yayımladı. Orman İşletme Müdürlüğü Valilik tarafından açıklama yapıldı. İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu olmaları.

584 PERSONEL ALIMI YAPILIYOR!!!
584 PERSONEL ALIMI YAPILIYOR!!! Duran Can Ateş
Bu içerik 19581 kez okundu.

584 PERSONEL ALIMI YAPILIYOR!!!
KPSS şartsız 584 Personel alımı için ilan yayımladı.
Orman İşletme Müdürlüğü Valilik tarafından yapılan açıklamada KPSS şartı olmadan internet aracılığı ile başvuru yapılabilecektir.
Başvuru üst yaş sınırı 40 olarak belirlenen Orman İşletme Müdürlüğü personel alımı  Şanlıurfa Valiliği Viranşehir Ceylanpınar kaymakamlığı ve uşak Valiliği liste yöntemi ile alımların yapılacağı 584 personel alımı için ilamlar yayımlandı. Başvuru yapacak olan adaylar  verilen tarih ve yayımlanan ilan numaraları ile başvuru yapmaları gerekecektir.
Şanlıurfa Valiliği Ceylanpınar Kaymakamlığı  için 172 kişi personel alacağını bildirdi. Adaylar için alım koşulları şu şekilde olacaktır.
KPSS seçme sınavı şartı aranmakta olup son başvuru tarihi 06 Şubat 2018 olarak  TYP numarası 253222 olarak bildirilmiştir.
İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu olmaları.
Uşak Orman İşletme Müdürlüğü 75 kişi Erozyonu önleme personeli alımı yapacağını bildirdi.Adaylar için alım koşulları şu şekilde olacaktır.
İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu olmaları.
KPSS şartı olmamakla birlikte başvuru yapacaklar  02 Şubat 2018 tarihi saat 24:00 ' e kadar başvurularını yapılacaktır. TYP numarası 253121 
Şanlıurfa Valiliği Viranşehir Kaymakamlığı  337 kişi personel alacağını bildirdi. Adaylar için alım koşulları şu şekilde olacaktır.
Bay Bayan üst yaş sınırı 40 olacağını bildirdi.
Başvuru yapacak adaylar şahsen ve internet üzerinden online başvurusunda bulunabilecektir.
İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu olmaları. İlan numarası 253221 

 

KPSS şartsız 584 Personel alımı için ilan yayımladı. Orman İşletme Müdürlüğü İlköğretim Lise Ön lisans ve Lisans

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak