3 BİN 120 MEMUR ALIMI YAPILACAK!

2018 Yılının başından sonuna kadar 3 bin 120 memur ve personel alımları İçişleri Bakanlığı 2018 yılına özel olarak sunulmuş olan bu proje ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

3 BİN 120 MEMUR ALIMI YAPILACAK!
3 BİN 120 MEMUR ALIMI YAPILACAK! Duran Can Ateş
Bu içerik 9507 kez okundu.

3 BİN 120 MEMUR ALIMI YAPILACAK! 
Henüz ilanı yayımlanmamış olsa da İçişleri Bakanlığının yaptığı açıklama ile kendi bünyesinde istihdam edilecek olan 3 bin 120 memur alımı yapılacağını duyurdu. İlanın ise bir an öce yayımlanması bekleniyor.
Geçtiğimiz hafta kamuoyuna İçişleri Bakanlığı performans programını sundu ve bu sunum ile yapılan açıklamada memur alımlarına ilişkin bilgiler paylaşıldı. Yapılacak olan faaliyetlere hız kesmeden devam eden İçişleri Bakanlığı Türkiye' nin dört bir yanında aralıklarla açık bulunan pozisyonlar için memur ve personel alımlarını gerçekleştirmektedir.
2018 Yılının başından sonuna kadar 3 bin 120 memur ve personel alımları olacağını ve bu alımların farklı pozisyonlarda olacağı bildirildi. İçişleri Bakanlığı 2018 yılına özel olarak sunulmuş olan bu   performans programında memur alımı hakkında da bilgi verildi.
Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak ve memur alımı ne zaman yapılacak?
​​​​​​​
ALIMI YAPILACAK POZİYONLARA İLİŞKİN
2018 Yılının başından sonuna kadar 3 bin 120 memur ve personel alımları olacağını ve bu alımların farklı pozisyonlarda olacağı bildirildi. 
Yayımlanan programa göre alımı yapılacak personeller İçişleri Bakanlığı 2018 yılında,
Avukatlık Hizmetleri İçin 20 Memur
Yardımcı Hizmetler İçin 500  Memur 
Teknik Hizmetler İçin 300  Memur
Genel İdari Hizmetler İçin 2 Bin 200 Memur
MİAH İçin 100 Memur Toplam İse 3 Bin 120 (3120) Memur Alımı Yapılacağı Görülmektedir.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?
2018 Yılının başından sonuna kadar 3 bin 120 memur ve personel alımları olacağını ve bu alımların farklı pozisyonlarda olacağı bildirildi. Peki bu poziyonlara alım ne zaman yapılacak? Alımlar için ilanların yakın zamanda hazırlanarak kamuoyuna duyurulması beklenmekte alınan duyumlara göre büyük ihtimal ile alımlar kademe kademe yapılacak ve yakın zamanda tarih duyurusunun da yapılacağı ön görülüyor.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

MİAH memur İçişleri Bakanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak