BAKAN MÜJDESİ! 3 BİN MEMUR ALIMI YAPILACAK!

3 BİN BESYO MEZUNU ATAMASI YAPILACAK! Gençlik ve Spor Bakanlığının 3 bin memur alımı tarihi hakkında Osman Aşkın Bak Gençlik ve Spor Bakanı tarafınca yapılan açıklama

 BAKAN MÜJDESİ! 3 BİN MEMUR ALIMI YAPILACAK!
 BAKAN MÜJDESİ! 3 BİN MEMUR ALIMI YAPILACAK! Duran Can Ateş
Bu içerik 9545 kez okundu.

 BAKAN MÜJDESİ! 3 BİN MEMUR ALIMI YAPILACAK!
Osman Aşkın Bak Gençlik ve Spor Bakanı tarafınca yapılan açıklamada  3 bin memur alımı yapılacağı bildirildi. Bildiri detayları şu şekildedir.
Gençlik ve Spor Bakanlığı yaptığı yayımlar ve ilanlar ile gerçekleştirdiği memur ve personel alımlarını yıl içerisinde gerçekleştirdiğini duyurdu. Gençlik ve Spor Bakanlığı  memur ve personel alımı gerçekleştirmesi vatandaşlar tarafından beklenmekteydi. Bakan Müjdesi ne zaman gelecek derken Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak tarafından kamuoyuna yapılan açıklamada 3 bin memur alımı yapılacağı bildirildi. Yapılan açıklama da neler söylendi?
3 BİN BESYO MEZUNU ATAMASI YAPILACAK!
BESYO bölümlerinden mezun olan vatandaşlar süredir Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yüklü bir memur atamasının yapılmasını bekliyordu derken sonunda müjdeli haber geldi. Osman Aşkın Bak Gençlik ve Spor Bakanı tarafınca resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile yapılan açıklama ile 3 bin besyo atamasının yapacakları haberi paylaşıldı. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Gençlik ve Spor Bakanlığının 3 bin memur alımı tarihi hakkında henüz bir duyuru yok, açıklama yapılması ile sizleri bilgilendireceğiz.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

3 BİN BESYO MEZUNU ATAMASI YAPILACAK! Gençlik ve Spor Bakanlığının 3 bin memur Bakanı Osman Aşkın Bak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak