509 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPILIYOR!

Viranşehir ve Ceylanpınar Kaymakamlıkları 509 kamu personeli alımı ALIMLAR HANGİ POZİSYONLAR İÇİN YAPILACAK? BAŞVURULAR NEREDEN VE NASIL OLACAKTIR ?

509 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPILIYOR!
509 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPILIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 8446 kez okundu.

509 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPILIYOR! 
Viranşehir ve Ceylanpınar Kaymakamlıkları bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 509 kamu personeli alımı yapılacak.Detaylar nedir?
Geçtiğimiz Hafta Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında toplam 509 personel ilanı yayımlandı. Kaymakamlıkların görev ve faaliyetleri sürerken açık pozisyonlara aralıklarla alımlar geçici ve kalıcı olarak personel alımları devam etmektedir.
Viranşehir ve Ceylanpınar Kaymakamlıkları 509 kamu personeli alımı yapılacağını duyurmuştu. Adayların talepleri doğrultusunda konu hakkında tüm detaylar yazımızda mevcuttur. Viranşehir ve Ceylanpınar Kaymakamlıkları 509 Kamu Personeli Alımı Detayları Aşağıdaki gibidir.


ALIMLAR HANGİ POZİSYONLAR İÇİN YAPILACAK?
Viranşehir ve Ceylanpınar Kaymakamlıkları bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 509 kamu personeli alımları için ilamlar yayımlandı. ALIMLAR HANGİ POZİSYONLAR İÇİN YAPILACAK? Yayımlara göre alımlar sadece çevre temizliği pozisyonları için olacaktır. Çevre temizliği pozisyonlarına geçici süreli istihdam etmek üzere 509 kamu personeli alımı yaılacaktır. İş başı yapacak olan adaylar 15 ŞUBAT 2018 tarihinde iş başı yapacak 9 KASIM 2018 tarihinde sonra bitecektir. Başvuru nasıl ve nereden yapılacaktır?

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ


BAŞVURULAR NEREDEN VE NASIL OLACAKTIR ?
Viranşehir ve Ceylanpınar Kaymakamlıkları bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu 509 kamu personeli alımı yapılacak. Özel bir şart olmamakla birlikte adaylar en az ilkokul mezunu olmalıdır. Başvurular için İŞKUR websitesinden yapılacaktır. Son başvuru 6 Şubat 2018'dir. 

 

İŞKUR kamu Viranşehir Ceylanpınar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak