istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

19 BİN KADROLU İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!

Sağlık Bakanlığına İşkur Aracılığıyla 19 Bin Kadrolu İşçi Alımı yapacağını duyurdu. Taşeron Kadro Kanunu ile 2018 Sağlık Bakanlığı alımları da bu kanunla değişmiş oldu.

19 BİN KADROLU İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!
19 BİN KADROLU İŞÇİ ALIMI YAPILACAK! Duran Can Ateş
Bu içerik 20122 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

19 BİN KADROLU İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!
Sağlık  Bakanlığına İşkur Aracılığıyla 19 Bin Kadrolu İşçi Alımı yapacağını duyurdu.
Sağlık Bakanlığından atama bekleyenlere müjdeli haber olan 19 bin kadrolu içşi alımı başvuru yapacakları sevindirdi. Taşeron İşçi Sisteminin ortadan kaldırılması ile Sağlık Bakanlığına İşkur Aracılığıyla 19.000 (ondokuzBin) Kadrolu İşçi Alımı yapacağını duyurdu.
Sağlık  Bakanlığına İşkur Aracılığıyla hemen her yıl çalışan ihtiyaçları için taşeron işçi statüsünde binlerce alım yapmaktaydı. Geçen yıl sonu akabinde yayınlanan Taşeron Kadro Kanunu ile 2018 Sağlık Bakanlığı alımları da bu kanunla değişmiş oldu.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın yaptığı açıklamasına göre, taşeron sonrası kamuya ilk alım Sağlık Bakanlığına 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4d maddesi ile kadrolu işçi statüsünde olacaktır. Bakan Ahmet Demircan konu hakkında belirttiği açıklamada, 2018 yılında 27 bin sözleşmeli sağlık personeline ilave olarak 19 bin kadrolu işçi alınacağını belirtti.
 Personel ihtiyaçlarını önceleri Bakanlığa taşeron firmalar aracılığıyla yaptığı anlaşmalar ile yapılmaktaydı. Taşeron sistemi kaldırıldığı için bu alımlar direk kadrolu olarak yapılacak. Alımlar Kadrolu olarak İŞKUR üzerinden günlük olarak yayınlanmakta ve başvuranlar arasında en yüksek KPSS puanına sahip 3 katı aday, sözlü sınava tabi tutulup sonrasında alım yapılmaktadır.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)

Sağlık Bakanlığına İŞKUR KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak