istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI)

KOSGEB bünyesinde istihdam edilmek için 2 kişi sözleşmeli Kamu Personeli alacaSınavlar sözlü ve uygulamalı sınav olarak yapılacaktır.ğını 09 Şubat 2018 de yayınladı .

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI)
SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI) Duran Can Ateş
Bu içerik 3684 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI)
KOSGEB bünyesinde istihdam edilmek için 2 kişi sözleşmeli Kamu Personeli alacağını 09 Şubat 2018 de yayınladı .
Üniversitelerin Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölüm mezunları başvuru yapabiliyor. 
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek 2 kişi Bilişim personeli alımı yapacağını devlet personel başkanlığında yayınlandı. Sınavlar sözlü ve uygulamalı sınav olarak yapılacaktır.
Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise askerlik yapmış veya ertelemiş olması gerekmektedir. Adaylarda kamu personeli seçme sınavı kpss 2017 yılı 70 puanı olması gerekmektedir. 
KOSGEB internet adresinde bulunan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu doldurularak üzerine fotoğraf yapıştırılıp imzalanma suretiyle istenilen belgelerle birlikte en geç 23 Şubat 2018 tarihi saat 17:30’a kadar KOSGEB Başkanlık Binası (Anafartalar Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ /ANKARA) alımlar şahsen olacaktır.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)

KOSGEB ANKARA Bilgi İşlem Lisans
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak