SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI)

KOSGEB bünyesinde istihdam edilmek için 2 kişi sözleşmeli Kamu Personeli alacaSınavlar sözlü ve uygulamalı sınav olarak yapılacaktır.ğını 09 Şubat 2018 de yayınladı .

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI)
SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI) Duran Can Ateş
Bu içerik 3863 kez okundu.

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR (2018 YILI)
KOSGEB bünyesinde istihdam edilmek için 2 kişi sözleşmeli Kamu Personeli alacağını 09 Şubat 2018 de yayınladı .
Üniversitelerin Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölüm mezunları başvuru yapabiliyor. 
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek 2 kişi Bilişim personeli alımı yapacağını devlet personel başkanlığında yayınlandı. Sınavlar sözlü ve uygulamalı sınav olarak yapılacaktır.
Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise askerlik yapmış veya ertelemiş olması gerekmektedir. Adaylarda kamu personeli seçme sınavı kpss 2017 yılı 70 puanı olması gerekmektedir. 
KOSGEB internet adresinde bulunan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu doldurularak üzerine fotoğraf yapıştırılıp imzalanma suretiyle istenilen belgelerle birlikte en geç 23 Şubat 2018 tarihi saat 17:30’a kadar KOSGEB Başkanlık Binası (Anafartalar Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ /ANKARA) alımlar şahsen olacaktır.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)

KOSGEB ANKARA Bilgi İşlem Lisans

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak