istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

30 DENETÇİ YARDIMCISI ALIMI YAPILACAK

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası yayınladı Başvurular 19 Şubat 2018 tarihinde sona eriyor.

30 DENETÇİ YARDIMCISI ALIMI YAPILACAK
30 DENETÇİ YARDIMCISI ALIMI YAPILACAK Duran Can Ateş
Bu içerik 9956 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

30 DENETÇİ YARDIMCISI ALIMI YAPILACAK
Türkiye  Cumhuriyeti  Merkez  Bankası yayınladığı ilan ile birlikte 30 adet kamu personel alımı (denetçi yardımcısı) yapacağını duyurdu. Başvurular 19 Şubat 2018 tarihinde sona eriyor. 
Türkiye  Cumhuriyeti  Merkez Bankası tarafından 15 denetçi yardımcısı ile 15 bilişim personeli alımı için kamu personel alım ilanı yayınlandı. Yayımlanan ilan ile adaylar başvurular için hızlı olmaları gerekmektedir zira son başvuru 19 Şubat 2018 tarihinde sona eriyor. 


BAŞVURU ŞARTLARI


 İlana başvuracak adayların sahip olması gereken birtakım özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler şöyledir;

•    Sözlü ve yazılı anlama kabiliyeti ve ifade yeteneği
•    İşbirliğine uygun olmak 
•    Eleştirel düşünebilme
•    İletişimi güçlü olmak
•    İkna edici olmak


Aday olacak vatandaşlar eğer bu özelliklere sahip iseniz başvurunuzu biran önce yapmalısınız.Toplamda 30 alım yapılacak olup bunlardan 15 tanesi TCMB denetçi yardımcısı diğer 15 tanesi de Merkez Bankası bilişim teknolojileri denetçi yardımcısı olarak istihdam edilecek.  Adaylardan istenen diğer şartlar 2017 KPSS P1 puan türünden en az 85 puan ve YDS sınavından da en az 80 almaları istenmektedir. Bunlara ek olarak ALES sınavından da en az 85 alınması gerektiğini ifade etmemiz gerekir. Ayrıca adayların 30 yaşını doldurmamış olması da şartlar arasında yer almaktadır.  
Başvuru yapan adaylar daha sonra yazılı sınava tabi tutulacaklardır. Yazılı sınava her bir kadro için 200 aday alınacaktır. Adayların sıralaması ise KPSS, ALES, GMAT, GRE sınavlarına göre yapılacaktır. Sıralamaya giremeyen adaylar çağrılmayacaktır. AYRICA YAPILACAK YAZILI SINAVIN KLASİK OLACAĞINI DA BELİRTMELİYİZ.  


Son Başvuru Tarihi Başvuru yapacak adayların 19 Şubat tarihine kadar başvurularını kuruma yapmaları gerekmektedir. Tam zamanlı olarak çalışacak bu personellere kadro da verilecektir. Bunların yanı sıra istihdam edilecek personeller Ankara ve İstanbul illerinde değerlendirileceklerdir. 

KPSS ALES GMAT GRE YDS TCMB Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak