KIZILAY TÜRKİYE GENELİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI!

Kızılay ülke genelinde bulunan tüm şehirlere personel alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacak personellere ilişkin

 KIZILAY TÜRKİYE GENELİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI!
 KIZILAY TÜRKİYE GENELİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI! Duran Can Ateş
Bu içerik 9811 kez okundu.
TÜRKİYE GENELİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI!
 
Kızılay ülke genelinde bulunan tüm şehirlere personel alımı yapacağını duyurdu. Geneli büyük şehirlerden yapılacak olan personel alımları için adaylara önemli bilgilerimiz olacak adayların dikkatine!
Başta İstanbul gibi büyük şehirler olmak üzere tüm şehirlerde faaliyet gösteren müdürlüklere personel alım ilanları yayınladı. Başvuruları başlayan ilanlara Şubat 2018 ayında sona eremeden başvurulması gerekmektedir. Türk Kızılayı Alımı yapılacak personellere ilişkin bilgiler şu şekildedir. 
BAŞVURULARA İLİŞKİN BİLGİLER
Uluslar arası ilişkiler yetkilisi için Hukuk Fakültesi Bölümünden mezun olanların başvurusu alınacaktır. Tercihen lisans çalışmasını Uluslararası İnsancıl Hukuk, Silahlı Çatışma Hukuku veya Uluslararası Ceza Hukuku konularına ilişkin yapmış olanlar alınacaktır. Tercihen İnsancıl Hukuk veya İnsan Hakları Hukuku alanında lisansüstü  dereceye sahip, Okuma yazma konuşma düzeyinde hukuki metinleri anlayıp kavrayabilecek ve yorum yazabilecek derecede İngilizce bilen (ikinci bir dil bilmek tercih nedenidir)
 
Koruma Programı elemanı (Kamu Personeli) için Üniversitelerin 4 yıllık Sosyal bilimler, Uluslararası ilişkiler, Hukuk, Sosyal hizmet, Psikoloji,Sosyoloji bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilir. Toplumsal Cinsiyete Dayalı Şiddet, Çocuk Koruma, Vaka Yönetimi, Halk Sağlığı konularına ve mevzuata hakim olması ve İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip (Arapça bilmesi tercih sebebidir.) olmaları gerekmektedir. 
İdari işler personeli (Engelli Alımıdır) Önlisans veya Lisans Mezunu, Engelli ( %40 veya üzeri engellilik oranına sahip )(rapor beyanı zorunludur). Orta düzeyde İngilizce bilen, İletişim becerisi yüksek, MS Office programlarını kullanabilen ve Tercihen ehliyet sahibi olanların başvuruları kabul görecektir. 
 
Tercüman ( Memur) alımlarına başvuru için en az lise mezunu (Önlisans ve Lisansta başvurabiliyor) olmaları gerekmektedir. Tercüman özellikle İleri seviyede Arapça konuşabilen (Arapça yazım becerisi tercih sebebidir) ve farklı alanlarda tercüme desteği sunabilen, (kurslar, farklı başlıklardaki seminerler, psikolog için tercüme desteği vb.)
Özellikleri verilmiş bazı pozisyonlara ilişkin bilgiler böyleydi. Diğer pozisyonlar şöyle: Doktor (Kardiyolog Uzmanı), Yurt dışı delegasyon yetkilisi ve programcı (Bilişim personeli) olarak bulunmaktadır. Hangi alana başvuru yapılacak ise o ilan seçilerek başvuru gerçekleştirilir. 
 
TÜRK KIZILAYI BAŞVURULARI İÇİN http://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Uluslar arası ilişkiler Hukuk Fakültesi Uluslararası İnsancıl Hukuk Silahlı Çatışma Hukuku Uluslararası Ceza Hukuku Kızılay Türk Kızılayı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak