istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

SOYAĞACI SORGULAMA SSİSTEMİ NE ZAMAN AÇILACAK AÇILACAK MI?

ÇALIŞMA HIZLI OLACAK ŞEKİLDE YÜRÜTÜLÜYOR! BİR HAFTA İÇERİSİNDE KULLANIMA HAZIR!

SOYAĞACI SORGULAMA SSİSTEMİ NE ZAMAN AÇILACAK AÇILACAK MI?
SOYAĞACI SORGULAMA SSİSTEMİ NE ZAMAN AÇILACAK AÇILACAK MI? Duran Can Ateş
Bu içerik 2151 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

SOYAĞACI SORGULAMA SSİSTEMİ NE ZAMAN AÇILACAK AÇILACAK MI?


E-Devlet üzerinden yayımlanan ilan ile vatandaşlar merak ve heycanla kökenlerinin nereye dayandığını bulmak için https://www.turkiye.gov.tr adresine akın etti haliyle bu kadar girişe maruz kalan website işlemleri gerçekleştiremedi. Sisteme yoğun bir giriş olduğundan dolayı kitlenmişti ve daha sonra kapatıldı.  Askıya alınan sistem hakkında Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bir çalışma başlattı. Başlatılan çalışmanın sistemdeki sorunların giderilmesi için başlatıldığı ifade edildi.
İşlem kapasitesi yetersiz kalınca Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından sistem hakkında yapılan açıklamada kota sisteminin getirileceği ifade edildi. Günlük kota sisteminin getirileceği uygulamanın önümüzdeki günlerde tekrar vatandaşların hizmetine sunulacağı belirtildi.


ÇALIŞMA HIZLI OLACAK ŞEKİLDE YÜRÜTÜLÜYOR!


E-Devlet üzerinden yayımlanan ilan ile vatandaşlar merak ve heycanla kökenlerinin nereye dayandığını merak ediyor. Sistemdeki sorunların giderilmesi için Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ortak bir çalışma başlattı. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden üst düzey bir yetkili konu ile ilgili olarak açıklama yaptı. Hürriyet'ten Fevzi Kızılkoyun'un aktardıklarına göre  yetkili açıklamasında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından çalışma yürütüldüğünü sistemin kapasitesinin yükseltilmesinin söz konusu olduğunu ifade etti.


BİR HAFTA İÇERİSİNDE KULLANIMA HAZIR!


Şu anda test çalışmasının yapıldığını ifade eden yetkili sistem kilitlenmeden en fazla ne kadar soyağacı sorgulamasının yapılabileceği hakkındaki çalışmanın sürdüğünü en geç bir hafta içinde sistemin yeniden vatandaşların hizmetine açılacağını ancak günlük kota olacağını belirtti.

E-Devlet Haberleşme Bakanlığı Ulaştırma Denizcilik Fevzi Kızılkoyun Hürriyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek