istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

10 BİN 500 MEMUR PERSONEL ALIMI YAPILIYOR!

Kamuya alım var siz değerli okurlarımıza gün geçtikçe haberler yayımlayıp haberdar ediyoruz KAMU İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? KPSS'li VE KPSS'siz OLARAK ALIMLAR NASIL OLACAK?

           10 BİN 500 MEMUR PERSONEL ALIMI YAPILIYOR!
           10 BİN 500 MEMUR PERSONEL ALIMI YAPILIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 13931 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

                      10 BİN 500 MEMUR PERSONEL ALIMI YAPILIYOR! 
Kamuya alım var siz değerli okurlarımıza gün geçtikçe haberler yayımlayıp haberdar ediyoruz ve alım haberlerine bir yenisi daha eklendi 10 bin 500 kişiden fazla alım yapılacakdır. Adayların kadrolara başvuru yapabilmeleri için aranan nitelikleri taşımaları ve başvuru tarihleri arasında başvuru islemlerini bitirmiş olmaları gerekmektedir. Başvuru tarihleri dışında kurumlara yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Türkiye Geneli işsizlik durumu oldukca can sıkmakda vatandaşların iş bulma imkanı için elimizden gelen herşeyi yapmaktayız. Söz konusu haberimizde şubat ayında alımlarını tamamlayacak ve bazı kurumların başvuruları mart ayında alınacak ilanlar yer almaktadır. Vatandaşlar için ekmek kapısı olacak kurumlar ve vatandaşlar için hayırlı olur umarız.

KAMU İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Kamuya alım var siz değerli okurlarımıza gün geçtikçe haberler yayımlayıp haberdar ediyoruz ve alım haberlerine bir yenisi daha eklendi 10 bin 500 kişiden fazla alım yapılacakdır. Kamu kurumları adaylardan bazı nitelikler koşulunda başvuru almaktadır. Bu sebeple adaylar kadrosuna göre belirtilen genel şartları ve özel şartları taşımak zorundadırlar. 

GENEL ŞARTLAR

Adaylardan genel olarak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak ( engelli alımları Hariç ), Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gibi nitelikler genel olarak her ilanda belirtilmektedir.  Ayrıca genel nitelikler dışında adaylardan, KPSS, YDS, Eğitim, Yaş gibi nitelikler özel olarak aranmaktadır.

KPSS'li VE KPSS'siz OLARAK ALIMLAR NASIL OLACAK?

Alım yapacak kurumlar kamuya memur personel alımı sırasında adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı arıyorlar. Bu sebeple  adaylar kurumlarında belirlediği gibi 2016 veya 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden kurumların belirlediklei taban puan da puan almış olmaları şarttır. Bazı kurumlar ise adaylardan alım yapacakları kadro için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aramıyorlar. Bu sebeple adayların belirtilen diğer nitelikleri taşımaları yeterli olmaktadır.

EĞİTİM ŞARTI NEDİR?

 Alım Yapılacak kurumlar KPSS şartı istemeye biliyor fakat eğitim veya mezuniyet şartları olabiliyor.  İlanların kılavuzlarında da belirtildiği üzere alımlar en az lise mezunu olmak üzere, önlisans veya Lisans mezunları arasından yapılmaktadır. Alım kadrosuna göre Lisans mezunu olan adaylardan 4 yıllık eğitim veren ilgili fakültelerden mezun olmuş olmaları şarttır. Lise mezunu alımlarda ise kadrosuna göre meslek liselerinden veya düz liselerden mezun olmuş olmaları yeterlidir. Söz konusu olan ilanların bir çoğunda adaylar başvuru şartlarına göre ve KPSS puan türlerine göre yapılacak sıralama sonucuna göre, Sözlü, Uygulamalı veya yazılı sınava katılarak bu sınavlardan geçeli not almaları gereklidir. KPSS ile yapılacak sıralamalarda adayların almış oldukları puan durumuna göre kadro sayısının kat sayısı kadar aday derrceye alınır. 

BAŞVURULAR HAKKINDA

   Başvuru yapacak olan Adaylar başvurularını kurumumda belirlediği üzere, Şahsen, E Posta, Posta veya Elektronik ortamda yapacaklardır. Ayrıca ilanda belirtildiği üzere başvuru sırasında adaylardan bazı belgeler aranmakta ve bu belgelere göre adaylar tüm başvuru belgelerine sahip olmaları şarttır.

KPSS Lisans Türkiye Cumhuriyeti Kamuya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek