MASAK 250 Maliye Uzman Alımı Yapacak

Maliye Bakanlığı, Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığına yerleştirilmek üzere tek aşamalı sözlü sınav ile 250 Maliye Uzman alımı yapacak.

MASAK 250 Maliye Uzman Alımı Yapacak
MASAK 250 Maliye Uzman Alımı Yapacak Duran Can Ateş
Bu içerik 19823 kez okundu.

MASAK 250 Maliye Uzman Alımı Yapacak

Maliye BakanlığıMali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığına yerleştirilmek üzere tek aşamalı sözlü sınav ile 250 Maliye Uzman alımı yapacak.
MASAK, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi amacı ile 250 Maliye Uzmanı kadrosuna alım yapılacaktır. Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı (MASAK)  uzman alımlarının iş yerleşimi için tek aşamalı sözlü sınav mülakat şeklinde düzenleyecektir. Başvurular Maliye Bakanlığının internet sitesinde yer alan "Başvuru Formu" ve "Özgeçmiş"  başlığı altığındaki kısımlar doldurarak fotoğraf ile birlikte 12 Şubat 2018 ile 12 Mart 2018 tarihleri arasında saat 17.30 da elektronik ortamda yapılacaktır. Bu başvurunun dışındaki her türlü yolla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır bu yüzden internet sitesindeki ibareleri dikkatli bir şekilde doldurun.

Ayrıca 250 Maliye Uzmanı memur kadrosuna kurumlar arası direk atama yöntemi ile alım yapılacaktır. Adayların görevlerinin başında 657 sayılı Kanunun 152.  maddesi gereğince görevde olması gerekmektedir. Eğer var ise Yabancı Dil Sonuç Belgesi, çalışmakta olduğu kurumdan alınacak Hizmet Belgesi ve Adaylardan sözlü sınav öncesi uygun görülen bazı belgeler de istenebilir. Bu yüzden site içerisinde sürekli güncellemeleri takip edin.
Sözlü sınav konuları; genel hukuk bilgisi başvuran adayın temel hukuk bilgisinin olup olmadığının farkındalığı içindir. Bir sorunu tanımlama, problem karşısında nasıl çözüm üretilip üretilmediği, muhakeme etme ve çözme yeteneği. Yaratıcı, eleştirel düşünme ve karar verme yeteneği. Liyakati, davranış ve tepkilerinin mesleğe ve takım çalışmasına uygunluğu. Genel kültürü ve bildiği bilgilerin ifade yeteneği. Teknolojik imkânları kullanma yeteneği ve yenilikler karşısında bilginin yeterliliği olarak açıklanmıştır.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığına MASAK Teknolojik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak