72 MEMUR ALIMI YAPILACAK 23 Şubat 2018 ALIMLAR İÇİN SON TARİH

VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ KADROSUNDA İSTİHDAM HAKKINDA MÜHENDİS (BİLGİSAYAR) KADROSUNDA İSTİHDAM HAKKINDA MÜHENDİS (ELEKTRONİK) KADROSUNDA İSTİHDAM HAKKINDA

72 MEMUR ALIMI YAPILACAK 23 Şubat 2018 ALIMLAR İÇİN SON TARİH
72 MEMUR ALIMI YAPILACAK 23 Şubat 2018 ALIMLAR İÇİN SON TARİH Duran Can Ateş
Bu içerik 11583 kez okundu.

72 MEMUR ALIMI YAPILACAK 23 Şubat 2018 ALIMLAR İÇİN SON TARİH

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu alım yapacak yapılacak olan alım için bazı koşullar bulunuyor. Alımlar için son tarihin yaklaşması ile birlikte adaylar için vakit daralıyor. Devlet Personel Başkanlığında yayınlanan ilan ile Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı yayınladığı ilan ile 12 Şubat 2018 de başvuruları başlamış olan Başvurular için Adli Tıp Kurumunun  resmi  internet sitesi ile 23 Şubat 2018 Cuma günü saat 17:00 itibarıyla sona erecektir. Şahsen veya posta yolu ile başvuru geçersiz sayılacaktır. Genel şartlar 18 yaşından büyük ve 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. 2016 yılı KPSS P3 ve P3 puan türlerinden 70 ve daha yukarı puan almış olmak. Adaylar tek 1 (Bir) ilana başvuru yapabilecek.

 

ALIMI YAPILACAK PERSONELLERE İLİŞKİN

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu alım yapacak yapılacak olan alım için bazı koşullar bulunuyor. Personel alımı için başvurulacak bölümler şöyledir;

42 Mühendis, 10 Tekniker ve 20 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ) olmak üzere toplam 72 kamu personeli alımlar yapılacaktır. Bu alımlar için diğer koşullar;

 

VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ KADROSUNDA İSTİHDAM

Mezun olunması Gereken Bölümler;

 Adalet Meslek Eğitimi, Adalet Önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak.

TEKNİKER KADROSUNDA İSTİHDAM

Mezun olunması Gereken Bölümler;

Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Donanımı, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgi İşlem, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme, Telekomünikasyon, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Mekatronik önlisans programından mezun olmak.

 

MÜHENDİS (BİLGİSAYAR) KADROSUNDA İSTİHDAM

Mezun olunması Gereken Bölümler;

Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi, Bilgisayar Sistemleri ve Ağları, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

MÜHENDİS (ELEKTRONİK) KADROSUNDA İSTİHDAM

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

MÜHENDİS ELEKTRONİK TEKNİKER VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak