ÇANAKKALE BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR ‘ da yayımlanan ilanlar ile vatandaşların iş bulması oldukça kolaylaşıyor. Her gün yeni iş ilanları ile işsizlere iş kapısı açan İŞKUR ile yayımlanan yeni bir ilan da ÇANAKKALE BELEDİYESİ birçok program için alım yapacağını duyurdu. 12 kişiyi çeşitli bölümlerde istihdam etmek üzere 12 PERSONEL ALIMI İLANLARI İÇİN YAYIM YAPILDI.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK
ÇANAKKALE BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK Duran Can Ateş
Bu içerik 3573 kez okundu.

KPSS 60 PUAN İLE PERSONEL ALIMI YAPILACAK

 

İŞKUR ‘ da  yayımlanan ilanlar ile vatandaşların iş bulması oldukça kolaylaşıyor. Her gün yeni iş ilanları ile işsizlere iş kapısı açan İŞKUR ile yayımlanan yeni bir ilan da ÇANAKKALE BELEDİYESİ birçok program için alım yapacağını duyurdu. Yapılacak olan alımlar için  KPSS 60 puan alma koşulu vardır.

İŞKUR ile 19 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan yeni bir ilan da ÇANAKKALE BELEDİYESİ birçok program için alım yapacağını duyurdu. 12 kişiyi çeşitli bölümlerde istihdam etmek üzere 12 PERSONEL ALIMI İLANLARI İÇİN YAYIM YAPILDI. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden internet ortamında verilen numaralar veya şahsen 28 Şubat 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

ÇAMAŞIRHANE GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Alımı yapılacak olan bölüm için adaylarda istenen şartlar şöyledir;  Önlisans mezunu olması ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Bu ilan için verilen İş İlan No 00004272714 olarak açıklandı.

ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİCİSİ GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Alımı yapılacak olan bölüm için 1 kişi alınacaktır adaylarda istenen şartlar şöyledir;  Lise ve dengi okullardan mezun olması, KPSS sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Bu ilan için İş İlan No 00004272728 olarak verilmiştir.

KAYNAK OPERATÖRÜ GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Kaynak Operatörü alımı için; Lise mezun olması, KPSS sınavından en az 60 puan almış olması ve 2 yıl iş deneyim sahip olması gerekmektedir. Bu ilan için İş İlan No 00004272740 verilmiştir.

ELEKTİRİK SU SAYAÇ TAMİR İŞÇİSİ GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Elektrik Su Sayaç Tamir İşçisi için; Lise ve dengi okullardan mezun olması, 2 yıllık iş deneyimine sahip olması ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. İş İlan No 00004272745 olarak yayınlandı.

 

FIRINCI PASTACI VE ŞEKERLEME İMALATÇISI İŞÇİSİ GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Fırıncı Pastacı ve Şekerleme İmalatçısı İşçisi için; En az ilköğretim en fazla lisans mezunu olması ve 2 yıllık iş deneyiminin olması gerekmektedir.Bu ilan için İş İlan No 00004272846 ile başvuru yapılabilir

 

BÜRO YÖNETİMİ ELEMANI GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Büro Yönetimi Elemanı için adayların lisans mezunu olması, KPSS sınavından en az 60 puan almış olması ve 1 yıllık iş deneyiminin olması gerekmektedir.İş İlan No 00004273077 olarak belirtilmiştir.

 

BÜRO MEMURU GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Büro Memuru alımı için; Önlisans mezunu olması, KPSS sınavından en az 60 puan almış olması ve 1 yıllık iş deneyiminin olması şartları istenilmektedir. Bu ilan için İş İlan No 00004273087 olarak verilmiştir.

 

BÜRO YÖNETİM ELEMANI GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Büro Yönetimi Elemanı için, 1 yıllık iş deneyiminin olması ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olması istenilmektedir. Bu ilan için İş ilan No 00004273098 olarak belirtilmiştir.

 

BEKO LODER (Kazıcı- Yükleyici) OPERATÖRÜ GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü için adayların ilköğretim mezunu olması ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olmalıdır. İş İlan No 00004273229 ilanda belirtilmiştir.

 

OTO BAKIM ONARIMCISI GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Oto Bakım Onarımcısı alımı için istenilen şartlar; En az ilköğretim ve en fazla lise mezunu olması ve 1 yıllık iş deneyimine sahip olması gerekmektedir. Bu ilana başvuracak adaylar için İş İlan No 00004273256 olarak verildi.

 

GENEL ALAN SORUMLUSU GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Genel Alan Sorumlusu alımı için; Adayların ilköğretim mezunu olması ve 1 yıllık iş deneyimini gösteren belgeye sahip olması şartları istenilmektedir. Bu ilan için İş İlan No 00004273274 olarak açıklandı.

 

BÜRO YÖNETİMİ ELAMANI GÖREVİ İÇİN İSTENEN ŞARTLAR

Büro Yönetimi Elemanı için; Lise ve dengi okullardan mezun olması, engelli alımı olduğundan (EKPSS) puanı ile alım yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar için İş İlan No 00004273065 olarak ilanda belirtilmiştir.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

ÇANAKKALE BELEDİYESİ ÇAMAŞIRHANE ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİCİSİ KAYNAK OPERATÖRÜ ELEKTİRİK SU SAYAÇ TAMİR İŞÇİSİ FIRINCI PASTACI VE ŞEKERLEME İMALATÇISI İŞÇİSİ BÜRO YÖNETİMİ ELEMANI BÜRO MEMURU BÜRO YÖNETİM ELEMANI BEKO LODER (Kazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak