istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 11 MEMUR ALIMI YAPILACAK!

TÜRKİYE İŞ KURUMU Yayınladığı işçi alım ilanları ile vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. İŞKUR yayınladığı ilan ile kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 kamu personeli alımı yapacağını 18 Şubat 2018’ de vatandaşlara duyurdu.

İŞKUR   11 MEMUR ALIMI YAPILACAK!
İŞKUR   11 MEMUR ALIMI YAPILACAK! Duran Can Ateş
Bu içerik 7221 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KPSS  60 PUAN İLE  11 MEMUR ALIMI YAPILACA!

TÜRKİYE İŞ KURUMU Yayınladığı işçi alım ilanları ile vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. İŞKUR  yayınladığı ilan ile kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 kamu personeli alımı yapacağını 18 Şubat  2018’ de vatandaşlara duyurdu.

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye iş kurumu işsizlere iş bulma kurumu olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Bu faaliyetlerin yürütülmesi için yeni personel alımı yapılacağını duyuran İŞKUR kendi bünyesine yerleştirilmek üzere 11 sözleşmeli Bilişim Personeli alacağını yayınladı. Başvuruları Başlayan ilana 28 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR İÇİN ADAYLAR

Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 28 Şubat 2018 tarihi mesai sonuna kadar resmi internet adresinde yayımlanan ilan ekindeki dilekçe ve istenilen diğer belgeleri olması gerekmektedir. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:42 Kat:1 ANKARA (İrtibat Tel: 0 312 216 3138-3143) adresine teslim etmiş olmaları gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLARA İLİŞKİN

 

Yeterlilik için çeşitlilikler vardır. En önde belirtilecek olursak lisans mezunu olmak şartı vardır. Alınacaklar 5 Programcı ve 6 çözümleyici olarak açıklanmıştır. Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

TÜRKİYE İŞ KURUM Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı ANKARA Kamu Personeli Seçme Sınavı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek