İŞKUR 11 MEMUR ALIMI YAPILACAK!

TÜRKİYE İŞ KURUMU Yayınladığı işçi alım ilanları ile vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. İŞKUR yayınladığı ilan ile kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 kamu personeli alımı yapacağını 18 Şubat 2018’ de vatandaşlara duyurdu.

İŞKUR   11 MEMUR ALIMI YAPILACAK!
İŞKUR   11 MEMUR ALIMI YAPILACAK! Duran Can Ateş
Bu içerik 7484 kez okundu.

KPSS  60 PUAN İLE  11 MEMUR ALIMI YAPILACA!

TÜRKİYE İŞ KURUMU Yayınladığı işçi alım ilanları ile vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. İŞKUR  yayınladığı ilan ile kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 kamu personeli alımı yapacağını 18 Şubat  2018’ de vatandaşlara duyurdu.

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye iş kurumu işsizlere iş bulma kurumu olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Bu faaliyetlerin yürütülmesi için yeni personel alımı yapılacağını duyuran İŞKUR kendi bünyesine yerleştirilmek üzere 11 sözleşmeli Bilişim Personeli alacağını yayınladı. Başvuruları Başlayan ilana 28 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR İÇİN ADAYLAR

Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 28 Şubat 2018 tarihi mesai sonuna kadar resmi internet adresinde yayımlanan ilan ekindeki dilekçe ve istenilen diğer belgeleri olması gerekmektedir. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:42 Kat:1 ANKARA (İrtibat Tel: 0 312 216 3138-3143) adresine teslim etmiş olmaları gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLARA İLİŞKİN

 

Yeterlilik için çeşitlilikler vardır. En önde belirtilecek olursak lisans mezunu olmak şartı vardır. Alınacaklar 5 Programcı ve 6 çözümleyici olarak açıklanmıştır. Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

TÜRKİYE İŞ KURUM Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı ANKARA Kamu Personeli Seçme Sınavı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak