PEGASUS EN AZ İLKOKUL MEZUNU ÇOK SAYIDA PERSONEL ALIMI YAPIYOR!

Şubat ayı ile birlikte işçi alımların artması vatandaşlara yeni iş kapılarını da aralıyor. Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi en az ilkokul mezunu çok sayıda personel alımı yapacak.

PEGASUS EN AZ İLKOKUL MEZUNU ÇOK SAYIDA PERSONEL ALIMI YAPIYOR!
PEGASUS EN AZ İLKOKUL MEZUNU ÇOK SAYIDA PERSONEL ALIMI YAPIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 10708 kez okundu.

PEGASUS EN AZ İLKOKUL MEZUNU ÇOK SAYIDA PERSONEL ALIMI YAPIYOR!
Şubat ayı ile birlikte işçi alımların artması vatandaşlara yeni iş kapılarını da aralıyor.  Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi en az ilkokul mezunu çok sayıda personel alımı yapacak. Alımlar nasıl ne şekilde olacak, alımı yapılacak pozisyonlar neler olacak?
Yaz sezonun yaklaşması ile birlikte yabancı misafirler otellerde çoktan yerini ayırtmış durumda bu durumla birlik uçak biletlerini de önceden kestiren turistler oldukça yoğunluk yaşatıcak. Herkesce bilinen Dünyada da popüler olan Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi bir yandan yatırımlarına devam ederken bir yandan da personel alımlarına başladı. Personel alımları için çeşitli iş ilanları yayınlandı. Çok sayıda alım yapılacağı düşünülen pegasus Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi en az ilkokul mezunu olmak, sorumluluk sahibi olmak, kılık kıyafeti düzgün olmak, diksiyonu düzgün olmak vb. gibi özelliklere sahip olması gerekmektedir. İlanlara nasıl başvuru yapılacak?
POZİSYON VE İLAN DETAYLARI NELER?
Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mühendisi, Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı, Engelli-Ofis Destek Elemanı, Tecrübeli Kabin Memuru, Kıdemli Teknik Satın Alma Uzmanı, Kargo Satış, Pazarlama, Rezervasyon Uzmanı, Uçak Yükleme İşçisi, Güç Sistemleri Mühendisi vb. gibi pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak