Şoför, Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İşkur Üzerinden 4 Bin 802 İlan Yayımladı

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar. Özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre, farklı şehirlerde 4 bin 802 Büro Memuru Şoför ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Şoför, Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İşkur Üzerinden 4 Bin 802 İlan Yayımladı
Şoför, Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İşkur Üzerinden 4 Bin 802 İlan Yayımladı Duran Can Ateş
Bu içerik 26652 kez okundu.

Şoför, Büro Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İşkur Üzerinden 4 Bin 802 İlan Yayımladı
Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, yapılan bu ilanlar ile vatandaşların iş bulma olanaklarını artırmayı  hedefleyen Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar  işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar. İstihdam teşviğinin devam edeceğinin açıklanmasının ardından firmalar personel alımlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden yapıyorlar. Farklı kadrolarda alımlar yapılacak siz değerli okurlarımız içinde ilanlar yayınlandıkça haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.


İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN BÜRO MEMURU, ŞOFÖR VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI
Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor.Özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre, farklı şehirlerde 4 bin 802 Büro Memuru Şoför ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Yayımlanan bu ilanların çoğunluğunu özel sektör firmaları oluştururken kamu kurumlarının ilanları da bulunmaktadır.  Alımların Farklı firmalar tarafından olacağı ve ağırlıklı olarak özel sektör olacağı duyuruldu.


PERSONEL ALIMLARINA İLİŞKİN DETAYLAR
1472 ŞOFÖR ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlarda 1472 Şoför alımı yapılacağı duyuruldu. Türkiye geneli çok sayıda şehirde yapılacak şoför alımları çeşitli alanlarda yapılacak. İşkur üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarında, Kamyon Şoförü, Kamyonet Şoförü, Kurtarıcı Araç Şoförü, Makam Şoförü, Minibüs Şoförü, Servis Şoförü, Yük Taşıma Şoförü, Yolcu Taşıma Şoförü, Taksi Şoförü, Tır Şoförü ve Traktör Şoförü pozisyonları bulunurken bu alımlara başvurular İşkur üzerinden yapılacak. 
1345 BÜRO MEMURU ALIM İLANI

İşkur aracılığıyla alım yapılacağı açıklanan Büro Memuru alım ilanları 3 farklı pozisyonda yapılacak. Büro Memuru Genel, Büro Memuru Dış Ticaret ve Büro Memuru İdari İşler pozisyonlarında yapılacak ilanlarda 1345 kişinin alınacağı duyuruldu. Kamu kurumları ve özel sektör firmalarınca yapılacak alımların kadro dağılımı Büro Memuru Genel kadrosuna 1326, Büro Memuru İdari İşler kadrosuna 21 ve Büro Memuru Dış Ticaret kadrosuna 8 şeklinde oluştu. Ayrıca yayımlanan ilanların 12 kişilik bölümü devlet kurumları tarafından yayımlandı. 

2085 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu'nun resmi web adresinde yer alan ilanlarda ayrıca Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi kadrolarına personel alımı için ilan yayımlandı. Söz konusu kadro için 2085 alım ilanı yayımlanırken alımların Türkiye geneli birçok şehirde yapılacağı duyuruldu. 

İşkur üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular nasıl yapılacağını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz.

İŞKUR PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?
Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel ve işçi alım ilanlarına başvular kurumun internet sayfası üzerinden yapılır. İşkur personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını yapmak için öncelikle kurumum internet sayfasına üye olmaları gerekiyor. Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfasına kendilerine ve çalışma durumlarına ilişkin bilgileri giren adaylar üyelik işlemlerini tamamlarlar. 

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Türkiye İş Kurumu BÜRO MEMURU GÜVENLİK GÖREVLİSİ ŞOFÖR ALIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak