Başbakanlık Türkiye Yazma Eserler Kurumu 50 Sözleşmeli Memur Alımı

Başbakanlık Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Merkez Teşkilatına yerleştirilmek üzere 50 Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı yapılacak.

Başbakanlık Türkiye Yazma Eserler Kurumu 50 Sözleşmeli Memur Alımı
Başbakanlık Türkiye Yazma Eserler Kurumu 50 Sözleşmeli Memur Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6686 kez okundu.

Başbakanlık Türkiye Yazma Eserler Kurumu 50 Sözleşmeli Memur Alımı
İşsizler için hergün yeni iş ilanları yayımlanmakta, birçok özel sektör ve Devlet kurumları için işçi alım  haberleri duyurmaktayız. Başbakanlık için 50 Memur alımı yapılacağı duyurusu hakkında olan yazımızın detayları aşağıdadır. Başbakanlık Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Merkez Teşkilatına yerleştirilmek üzere 50 Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı yapılacak. Ankara Türkiye Yazma Eserler Kurumu Sözleşmeli 50 Bilişim Personel alımı yapılacağı 20 Şubat 2018 de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 50 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 26 Şubat 2018 ile 16 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvurular Bakanlığın İnsan kaynakları daire başkanlığına İnternet ortamından yapılacaktır.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (50) personel alınacağı duyurdu.

Çeviri ve Yayım Dairesi Başkanlığı 

Fakültelerin dört yıllık kütüphanecilik, arşivcilik, bilgi ve belge yönetimi, Türk dili ve edebiyatı, Arap dili ve edebiyatı, Fars dili ve edebiyatı, tarih, ilahiyat fakültesi, Bilim Tarihi, Arapça Öğretmenliği, İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, İngilizce İlahiyat, İslam ve Din Bilimleri, İslami İlimler, Karşılaştırmalı Edebiyat, Tarih Öğretmenliği, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümleri mezun olmaları gerekmektedir.

Kitap Şifahanesi ve Arşiv Dairesi Başkanlığı 

Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu, Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Sanat ve Sosyal Bilimler, Sanat Tarihi, Tarih, Geleneksel Türk El Sanatları, Geleneksel Türk Sanatları, Kültür ve İletişim Bilimleri, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı, Grafik, Grafik Resimleme ve Baskı, Grafik Tasarımı, Grafik Tasarım, Fotoğraf, Fotoğraf ve Video, Görsel İletişim, Görsel İletişim Tasarım bölüm mezunları başvuru yapabilir.

Çeviri ve Yayım Dairesi Başkanlığı 

lisans eğitimi Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, Eczacılık Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi mezunlar başvuru yapabilir. Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Başkanlık internet sayfasından temin edilerek doldurulacak başvuru formu ile birlikte aşağıda yer alan belgelerin 26 Şubat 2018 tarihinden itibaren 16 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar Başkanlık İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına şahsen, elden veya iletişimde belirtilen adrese posta yoluyla teslim edilmesi gerekmektedir.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Başbakanlık Türkiye Yazma Eserler Kurumu Çeviri ve Yayım Dairesi Başkanlığı Kitap Şifahanesi ve Arşiv Dairesi Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak