UPS Kargo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

UPS Kargo kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR? NASIL BAŞVURULUR?

UPS Kargo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!
UPS Kargo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 8108 kez okundu.

UPS Kargo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!
Kargo Firmaları hayatımızı kolaylaştırarak uzak yakınlarımıza göndermek istediğimiz, malzemeleri taşımakta ve bizlere kolaylık sağlamaktadır. Bunların arasında da UPS Kargo  şiketi yapacağı alımlarla dikkat çekmekte. Yatırımlarına devam eden firma ülkemizin her bir yanına uygun noktaları için yeni şubelerin açılışına devam etmektedir.  UPS Kargo açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir.  Alımlar hangi pozisyonlara yapılacak?

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR? NASIL BAŞVURULUR?

UPS Kargo kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre Yazılım Uzmanı, Cari Hesap Mutabakat Memuru, Yüklemeci, Part-Time Yardımcı Kurye, Oto Mekanik-Elektrik Tamircisi, Endüstri Mühendisi Stajyeri, Otomotiv Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Reklam ve Halkla İlişkiler Stajyeri, Lojistik Stajyeri, Müşteri Temsilcisi vb. gibi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirilmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre müracaat etmek isteyen adayların http://www.kariyer.net/ups-turkiye-is-ilanlari-c2312-p14410/ inkini kopyalaması veya tıklaması ile birlikte tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak git tuşuna basması gerekmektedir.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

UPS Kargo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak