TEV 2018 Yılı En Az Lise Mezun Personel Alımı

Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürlüğü yaptığı ilan ile alımlar yapılacağını duyurdu. Maksimum 35 yaşında olanlar başvuru yapabilir.

TEV 2018 Yılı En Az Lise Mezun Personel Alımı
TEV 2018 Yılı En Az Lise Mezun Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 9848 kez okundu.

TEV 2018 Yılı En Az Lise Mezun Personel Alımı 
Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürlüğü yaptığı ilan ile alımlar yapılacağını duyurdu. Ülkemizde farklı şehirlerde faaliyet gösteren TEV 8 pozisyonda 6 şehirde alımlar yapacağını ilanlar ile duyurudu. Alımı yapılacak olan ilan ile Lise, Önlisans ve Lisans mezunu personller alınacağı duyuruldu.

Başvurulara ilişkin detaylar ise şöyledir;

Başvurular 12 Mart 2018 de sona erecek olup, Yayınlanan ilana göre İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Trabzon ve Eskişehir adreslerine istihdam edilmek üzere personel alımı olacaktır. 

Alım yapılacak branşlara ilişkin detaylar ise şöyledir;

Bağış kabul sorumlusu, Hemşire, Öğretmen, İnşaat Mühendisi, Mimar, Şube müdürü, Yurt Müdür Yardımcısı (Bayan) ve Burslar grup müdürü olarak alım yapılacaktır. Genel bilgiler böyleydi.

Alımlara İlişkin Şartlar ise şöyledir;


Bağış kabul sorumlusu;
En az Lise veya yüksekokul mezunu, İletişim ve ikna becerisi yüksek, çözüm üretebilen, Sürücü Belgesine sahip aktif araç kullanan ve seyahat engeli bulunmayan, Bay veya bayan (erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan), Maksimum 35 yaşında olanlar başvuru yapabilir. Ayrıca Bağış Kabul Sorumlusu Engelli alımları da yapacaktır. 

Yurt Müdür Yardımcısı (Bayan)
 Üniversitelerin işletme, yönetim ya da sosyal içerikli bölümlerinden mezun olmak, Yurt Yönetimi konusundan az 3 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip olmak, Temsil edebilecek düzeyde İngilizce bilmek, Girişimci, yaratıcı, araştırmacı ve sonuç odaklı olmak, İnsan ilişkileri, kendini geliştirmeye açık olan 35 ile 45 yaş arası bayan olan adaylar başvurabilir. 

Türk Eğitim Vakfına ait olan okullarda Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Kimya, Matematik, Biyoloji, Fizik, İngilizce, Almanca, Fransızca, Resim, Müzik, Beden Eğitimi,  Rehber Öğretmenliği ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı pozisyonlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için) Öğretmenler aranmaktadır.

Türk Eğitim Vakfı'na bağlı Kız Öğrenci Yurdu (Ankara) / Türk Eğitim Vakfı Cumhuriyet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu (İzmir) ve Türk Eğitim Vakfı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu (Trabzon)’ nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Sağlık Bilimleri Fakültesinden mezun ve Tercihen en az 1 yıl ilgili alanda deneyimli Bayan Hemşire aranmaktadır.

Üniversitelerin mimarlık veya inşaat mühendisliği bölümünden mezun, 5-10 yıllık mesleki tecrübeye sahip, Konut, ofis, lojistik, eğitim yapıları, AVM projelerinin tasarım koordinasyon süreçlerinde tecrübeli, Mimari konsept, avan, ruhsat, uygulama ve detay projelerine hâkim, Metraj ve hakediş konularında tecrübeli, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İnşaat Mühendisi veya Mimar aranmaktadır
İlan detayları İçin: http://www.kariyer.net/tev-turk-egitim-vakfi-is-ilanlari-c6083-p30964/

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

 

Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürlüğü Bağış kabul sorumlusu Yurt Müdür Yardımcısı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak