ÖZEL İDARE PERSONEL ALIMI YAPIYOR!

KPSS şartı olmadan 8 şoför alımı 21 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan ilana göre Bartın İl Özel İdaresi Müdürlüğü bünyesine görevlendirmek üzere toplamda 8 personel alımı yapacaktır. Alımı yapılacak adaylar Şoför olarak görevlendirilecektir.

ÖZEL İDARE PERSONEL ALIMI YAPIYOR!
ÖZEL İDARE PERSONEL ALIMI YAPIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 12264 kez okundu.

Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar başvurularını 02 Mart 2018 tarihinde kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapacaklardır.
KPSS şartı olmadan 1 makine montaj onarımcısı alımı
Yayınlanan ilana göre Bartın İl Özel İdaresi Müdürlüğü bünyesine görevlendirmek üzere toplamda 1 personel alımı yapacaktır. Alımı yapılacak adaylar makine montaj onarımcısı olarak görevlendirilecektir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Adayların ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların özel veya resmi bir kurumdan sertifikalı olmaları gerekmektedir. İlan takip numarası 00004277370 olarak belirlenmiştir.
KPSS şartı olmadan 1 ekskavatör operatörü alımı
Yayınlanan ilana göre Bartın İl Özel İdaresi Müdürlüğü bünyesine görevlendirmek üzere toplamda 1 personel alımı yapacaktır. Alımı yapılacak adaylar ekskavatör operatörü olarak görevlendirilecektir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Adayların ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların özel veya resmi bir kurumdan sertifikalı olmaları gerekmektedir. İlan takip numarası 00004277321 olarak belirlenmiştir.
KPSS şartı olmadan 4 greyder operatörü alımı
Yayınlanan ilana göre Bartın İl Özel İdaresi Müdürlüğü bünyesine görevlendirmek üzere toplamda 4 personel alımı yapacaktır. Alımı yapılacak adaylar greyder operatörü olarak görevlendirilecektir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Adayların ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların B ve G sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. İlan takip numarası 00004277349 olarak belirlenmiştir.
KPSS şartı olmadan 2 yükleyici operatörü alımı
Yayınlanan ilana göre Bartın İl Özel İdaresi Müdürlüğü bünyesine görevlendirmek üzere toplamda 2 personel alımı yapacaktır. Alımı yapılacak adaylar yükleyici operatörü olarak görevlendirilecektir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Adayların ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların özel veya resmi bir kurumdan sertifikalı  olmaları  ve G ve E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. İlan takip numarası 00004277336 olarak belirlenmiştir.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

özel idare personel alımları özel idare memur alımları kamu memur alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak