EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK!

EGM 15 Lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar sözleşmeli personel yönetmeliği çerçevesinde ve değişik illerde görevlendirilmek üzere merkez ve taşra teşkilatına Aşçı ünvanı için yapılacaktır.

EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK!
EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK! Duran Can Ateş
Bu içerik 9319 kez okundu.

EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK!
Ülkemizde hemen hergün personel alımları yapılmakta, bizlerde siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince bu haberleri duyurmaktayız. Bugün haberini yaptığımız ilan ise Emiyet Genel Müdürlüğü için olacak, EGM 15 Lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS sıralaması ile yapılacak olan alımlar için başvuru son tarihleri 05 Mart 2018 ile 09 Mart 2018 arasında olacaktır. EGM tarafınca daha önce duyurulan aşçı alım başvuruları 11 Aralık 2017 ve 15 Aralık 2017 tarihlerinde devam ederken ilan içerisinde mezun olunan bölüm bilgilerinde yeni bir düzeltme yapılarak tekrar ilana çıkıldı. Bu ilana gereği ilgilenen adayların 05 Mart 2018 ve 09 Mart 2018 tarihleri arasında başvuru yapmaları gerekmektedir. Daha önceki ilana başvuranların tekrar başvurmalarına gerek bulunmamaktadır. Alımlar sözleşmeli personel yönetmeliği çerçevesinde ve değişik illerde görevlendirilmek üzere merkez ve taşra teşkilatına Aşçı ünvanı için yapılacaktır.


BAŞVURU YAPABİLECEK OLANLAR ?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ inci maddesinde belirtilen şartları taşımaları, sağlık yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşıması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak ve Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)


Ortaöğretim Kurumlarının Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı ve Dallarının, Aile ve Tüketici Hizmetleri Alanı Beslenme ve Ev Yönetimi Dalının, Aile ve Tüketici Hizmetleri Alanı Ev Ekonomisi Dalının veya Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Turizm Otelcilik ve Turizm Dalının birinden mezun olmak.


Alımlar 2016 yılı KPSSP94 puanına göre gerçekleştirilecek olup başvuranlar arasında yapılacak sıralamada en yüksek puandan başlamak üzere alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar aday sözlü uygulamalı sınava çağrılacaktır. Son sıradaki aday ile aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü ve uygulamalı sınava çağrılacaktır.

Emniyet Genel Müdürlüğünce EGM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak