istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK!

EGM 15 Lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar sözleşmeli personel yönetmeliği çerçevesinde ve değişik illerde görevlendirilmek üzere merkez ve taşra teşkilatına Aşçı ünvanı için yapılacaktır.

EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK!
EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK! Duran Can Ateş
Bu içerik 8959 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

EGM 15 LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK!
Ülkemizde hemen hergün personel alımları yapılmakta, bizlerde siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince bu haberleri duyurmaktayız. Bugün haberini yaptığımız ilan ise Emiyet Genel Müdürlüğü için olacak, EGM 15 Lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS sıralaması ile yapılacak olan alımlar için başvuru son tarihleri 05 Mart 2018 ile 09 Mart 2018 arasında olacaktır. EGM tarafınca daha önce duyurulan aşçı alım başvuruları 11 Aralık 2017 ve 15 Aralık 2017 tarihlerinde devam ederken ilan içerisinde mezun olunan bölüm bilgilerinde yeni bir düzeltme yapılarak tekrar ilana çıkıldı. Bu ilana gereği ilgilenen adayların 05 Mart 2018 ve 09 Mart 2018 tarihleri arasında başvuru yapmaları gerekmektedir. Daha önceki ilana başvuranların tekrar başvurmalarına gerek bulunmamaktadır. Alımlar sözleşmeli personel yönetmeliği çerçevesinde ve değişik illerde görevlendirilmek üzere merkez ve taşra teşkilatına Aşçı ünvanı için yapılacaktır.


BAŞVURU YAPABİLECEK OLANLAR ?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ inci maddesinde belirtilen şartları taşımaları, sağlık yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşıması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak ve Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)


Ortaöğretim Kurumlarının Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı ve Dallarının, Aile ve Tüketici Hizmetleri Alanı Beslenme ve Ev Yönetimi Dalının, Aile ve Tüketici Hizmetleri Alanı Ev Ekonomisi Dalının veya Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Turizm Otelcilik ve Turizm Dalının birinden mezun olmak.


Alımlar 2016 yılı KPSSP94 puanına göre gerçekleştirilecek olup başvuranlar arasında yapılacak sıralamada en yüksek puandan başlamak üzere alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar aday sözlü uygulamalı sınava çağrılacaktır. Son sıradaki aday ile aynı puana sahip olan adayların tamamı sözlü ve uygulamalı sınava çağrılacaktır.

Emniyet Genel Müdürlüğünce EGM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek