Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor!

Memur ve personel alımı ilanları kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulmaktadır. 190 Memur ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor!
Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 13522 kez okundu.

Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor!
Geçtiğimiz günlerde de benzer haberler ile kamu kurumlarının alımlarından bahsetmiştik. Kamu kurumlarının yapılan alımlar ile vatandaşlara kolaylık sağlayacağını umuyoruz. Kamu kurumaları kendi bünyelerinde istihdam edilmek üzere 190 Memur ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlana ilişkin detaylar neler olacak?
Türkiye' nin hemen heryerinde alımlar tüm hızılya devam etmekte ve açık pozisyonlar için memur ve kamu personelleri alınmakta.  Memur ve personel alımı ilanları kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara göre farklı kamu kurumlarının 190 kişilik memur alımı gerçekleştirdiği görülmektedir. Başvurular için şimdiden kolay gelsin.


HANGİ KURUMLAR KAÇ MEMUR ALIMI YAPIYOR?


Hacettepe Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alacak, Gaziosmanpaşa Üniversitesi 32 Sözleşmeli Personel Alacak, Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 50 Sözleşmeli Yerli Uzman Personel Alacak, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu İstanbul Merkez Teşkilatında İstihdam Edilmek Üzere, 5 Adet Fon Denetçi Yardımcısı, 10 Adet Fon Uzman Yardımcısı ve 5 Adet Fon Avukatı Alacak, Trakya Üniversitesi 13 Sözleşmeli Personel Alacak, Uludağ Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alacak, Pekin Büyükelçiliği 2 Sözleşmeli Sekreter Alacak, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü 11 Sözleşmeli Personel Alacak, Oslo Büyükelçiliği 1 Sözleşmeli Sekreter Alacak İzmir Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü 1 Adet Koro Sanatçısı Alacak, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alacak, Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 2 Orkestra Sanatçısı (1 Trombon ve 1 Obua) Alacak 13 Şubat Tekkeköy Belediye Başkanlığı 1 Sözleşmeli Personel Alacak 12 Şubat ÖSYM 3 Memur Alacak, Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı 2 Sözleşmeli Personel Alacak, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 9 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak, Milli Eğitim Bakanlığı 16 Sözleşmeli Personel Alımı yapacak olup toplam 190 memur alımı gerçekleştirecektir.

İlanlar İçin Tıklayınız: http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=0&lb=%27T%C3%BCm%20%C4%B0lanlar%27

Devlet Personel Başkanlığı Memur personel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak