istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor!

Memur ve personel alımı ilanları kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulmaktadır. 190 Memur ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor!
Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 13233 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kamu Kurumları 190 Memur ve Personel Alımı Yapılıyor!
Geçtiğimiz günlerde de benzer haberler ile kamu kurumlarının alımlarından bahsetmiştik. Kamu kurumlarının yapılan alımlar ile vatandaşlara kolaylık sağlayacağını umuyoruz. Kamu kurumaları kendi bünyelerinde istihdam edilmek üzere 190 Memur ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlana ilişkin detaylar neler olacak?
Türkiye' nin hemen heryerinde alımlar tüm hızılya devam etmekte ve açık pozisyonlar için memur ve kamu personelleri alınmakta.  Memur ve personel alımı ilanları kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara göre farklı kamu kurumlarının 190 kişilik memur alımı gerçekleştirdiği görülmektedir. Başvurular için şimdiden kolay gelsin.


HANGİ KURUMLAR KAÇ MEMUR ALIMI YAPIYOR?


Hacettepe Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alacak, Gaziosmanpaşa Üniversitesi 32 Sözleşmeli Personel Alacak, Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 50 Sözleşmeli Yerli Uzman Personel Alacak, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu İstanbul Merkez Teşkilatında İstihdam Edilmek Üzere, 5 Adet Fon Denetçi Yardımcısı, 10 Adet Fon Uzman Yardımcısı ve 5 Adet Fon Avukatı Alacak, Trakya Üniversitesi 13 Sözleşmeli Personel Alacak, Uludağ Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alacak, Pekin Büyükelçiliği 2 Sözleşmeli Sekreter Alacak, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü 11 Sözleşmeli Personel Alacak, Oslo Büyükelçiliği 1 Sözleşmeli Sekreter Alacak İzmir Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü 1 Adet Koro Sanatçısı Alacak, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alacak, Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 2 Orkestra Sanatçısı (1 Trombon ve 1 Obua) Alacak 13 Şubat Tekkeköy Belediye Başkanlığı 1 Sözleşmeli Personel Alacak 12 Şubat ÖSYM 3 Memur Alacak, Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı 2 Sözleşmeli Personel Alacak, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 9 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak, Milli Eğitim Bakanlığı 16 Sözleşmeli Personel Alımı yapacak olup toplam 190 memur alımı gerçekleştirecektir.

İlanlar İçin Tıklayınız: http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=0&lb=%27T%C3%BCm%20%C4%B0lanlar%27

Devlet Personel Başkanlığı Memur personel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek