istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye İstatistik Kurumu Bilişim Personeli Alacak

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 11 (On bir) sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı duyuruldu.

Türkiye İstatistik Kurumu Bilişim Personeli Alacak
Türkiye İstatistik Kurumu Bilişim Personeli Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 5694 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye İstatistik Kurumu Bilişim Personeli Alacak
Ülkemizde bilişime verilen gün geçtikce artmakta, öyle ki geçen günlerde yaptığımız haberlerde oldukça yoğun bir şekilde bilişim uzmanları aranmaktadır. Yazımızda da 11 bilişim personeli alımı yapılacağı hakkında bilgi vermekteyiz. Devlet Personel Başkanlığı tarafından Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 11 (On bir) sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı duyuruldu. Alımı yapılacak personeller için bazı koşullar olacaktır.

Bilişim Personellerine İlişkin Bilgiler

Türkiye İstatistik Kurumuna  Alınacak personeller  Bilişim Teknolojileri Daire Başkanlığı emrinde tam zamanlı olarak çalıştırılacaktır. 2016 Kamu Personeli Seçme sınavı P3 puanı ve yabancı dil olarak İngilizce dilinde yeterlilik sahibi olduğunu Kamu Personeli Yabancı Dil Sınavı (KPDS), Yabancı Dil Sınavı (YDS), Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) veya İngilizce dilinde yapılan yüksek öğretim kurulunca eşdeğer olarak kabul edilen CAE, CPE, TOEFL IBT, PEARSON PTE akademi gibi sınavların yabancı dil puanı esas alınacaktır.

İstatistik Kurumu Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımına Kimler Başvurabilecek?
Devlet Memurları Kanunundaki Genel Şartların Taşınması,
Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak.

Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği yüksek öğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerlik ile ilgili terhis, muafiyet veya son başvuru tarihi itibariyle en az 2 (iki) yıl erteletmiş olmak kaydıyla ilişiği bulunmamak gibi genel şartlar bulunmaktadır.

İlanın özel şartlarını ve ayrıntılarını görmek için; 
http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?cdad0066-ea82-4a98-9e56-d79e4ec0b074

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

 

 

 

 

 

Bilişim Teknolojileri Daire Başkanlığı KPDS YDS e-YDS CAE CPE TOEFL IBT PEARSON PTE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek