TSE 10 Sözleşmeli Personel Alacak 2018 Yılı

Türk Standartları Enstitüsü 10 Kamu Personel alacağını ilanı ile vatandaşlara alım yapılacağını duyurmaktayız. Başvuruları 05 Mart 2018 ile 26 Mart 2018 tarihleri arasında olacaktır.

TSE 10 Sözleşmeli Personel Alacak 2018 Yılı
TSE 10 Sözleşmeli Personel Alacak 2018 Yılı Duran Can Ateş
Bu içerik 10801 kez okundu.

TSE 10 Sözleşmeli Personel Alacak 2018 Yılı
Ülkemizde hemen hergün personel alımları yapılmakta, bizlerde siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince bu haberleri duyurmaktayız. Bugün haberini yaptığımız  Türk Standartları Enstitüsü 10 Kamu Personel alacağını ilanı ile vatandaşlara alım yapılacağını duyurmaktayız. Başvuruları 05 Mart 2018 ile 26 Mart 2018 tarihleri arasında olacaktır. Türk Standartları Enstitüsü Sözleşmeli 10 Bilişim Personel alımı (Memur) yapılacağı 24 Şubat 2018 de duyuruldu.

Başvurulara İlişkin Bilgiler 

Başvurular Türk Standartları Enstitüsü sitesinde bulunan ilan metninde yer alan “Başvuru Sistemine” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak suretiyle elektronik ortamda 05 Mart 2018 ile 26 Mart 2018 tarihleri arasında son başvuru tarihi saat 23:59’a kadar yapılacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (10) personel alınacağı bildirildi.

Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar
Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.


TSE 10 Sözleşmeli Personel alımı ilan kılavuzu için

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

 

Türk Standartları Enstitüsü Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Memur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak