YÜKSEK SEÇİM KURULU YSK 549 MEMUR ALIMI YAPACAK

Hemen her gün personel alımı yapan kurumların haberlerini yapmaktayız. Ülkemizde geçtiğimiz günlerde de yaptığımız haberlerde personel alımları hakkında yazılarımız ile birlikte okuyucularımıza elimizden geldiğince iş ve gündem hakkında bilgiler vermeye devam etmekteyiz.

YÜKSEK SEÇİM KURULU YSK 549 MEMUR ALIMI YAPACAK
YÜKSEK SEÇİM KURULU YSK 549 MEMUR ALIMI YAPACAK Duran Can Ateş
Bu içerik 14765 kez okundu.

Haberini yaptığımız  Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından 549 memur alımı hakkında ilgili bilgiler aşağıda mevcuttur.  Yüksek Seçim Kurulu YSK tarafından 549 memur alımı yapılacağı ilan duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan ilana göre Yüksek Seçim Kurulu Merkez ve Taşra Teşkilatına lise, önlisans ve lisans mezunu 549 memur alınacak.

Alımların Şart ve Koşulları

Yüksek Seçim Kurulu 549 memur alımı başvuruları 7 Mart 2018 tarihinde başlayıp, 16 Mart 2018 tarihi saat 17:00’de sona erecek. Memur adayları başvurularını Yüksek Seçim Kurulunun resmi internet sitesinde yer alan müracaat formunu elektronik ortamda doldurarak yapabilecekler.
YSK memur alımına başvuru yapabilmek için 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartlara sahip olmak, 657 sayılı Kanunun 40 ıncı maddesindeki yaş şartını taşımak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak gerekiyor.
2016 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında, lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, orta öğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı bulunuyor.
TÜRK PATENT KURUMU 2018 YILI MEMUR ALIMI PLAN.LARI AÇIKLANDI
Yüksek Seçim Kurulu 549 memur alımına kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen lise, önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olan memur adayları başvuru yapabilecekler. 

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

ysk personel alımı ysk memur alımı ysk alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak