Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar ile personel alımları yapılmakta geçtiğimizgünlerde de benzeri ilanların haberlerini yapmıştık. Bugün İşkur üzerinden yayımlanan ilan ile güvenlik görevlisi, şoför ve büro görevlisi alımı 01 Mart 2018 de yayımlandı.

Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları
Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları Duran Can Ateş
Bu içerik 18709 kez okundu.

Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları 
İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar ile personel alımları yapılmakta geçtiğimizgünlerde de benzeri ilanların haberlerini yapmıştık. Bugün İşkur üzerinden yayımlanan ilan ile güvenlik görevlisi, şoför ve büro görevlisi alımı  01 Mart 2018 de yayımlandı. Başvuruları başlayan ilanlara kpssli ve kpsssiz alınacak personeller aranıyor. Başvurular iş kurumu üzerinden 12 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. Başvuru yeri iş kurumuna şahsen veya online olarak yapılması gerekmektedir. 

Yalova Güvenlik Görevlisi alımı için;

 Önlisans mezunu olmak, KPSSP93 en az 60 puan almış olmak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu ilan için verilen iş ilan numarası 00004293449 olarak belirtilmiştir.

Büro İşçisi alımı;

Yalova için Lise ve dengi okullardan mezun olmak ve Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak gerekmektedir. 00004293185 iş ilan numarası olarak verilmiştir.

Kamyon Şoförü;

 Yalova alımı için İlköğretim mezunu olmak ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olan adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004293057 olarak açıklandı.

Yalova Beden İşçisi alımı için;

 İlköğretim mezunu olan adayların başvuru yapacak ilan için iş ilan numarası 00004292714 olarak verilmiştir.

Güvenlik Görevlisi;

Yalova için Lise ve dengi okullardan mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS 60 puan almış olmak gerekmektedir. İş ilan numarası 00004292434 olarak verilmiştir.

Balıkesir Bandırma Erdek Belediye Başkanlığı 37 kişi ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. KPSS şartı aranmayan ilanda alım kura çekimi ile yapılacaktır. Noter kura tarihi 19 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. Başvuru iş ilan numarası 4292647 olarak yayınlanmıştır. 

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Yalova Güvenlik Büro İşçisi Kamyon Şoförü Yalova Beden İşçisi Güvenlik Görevlisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak