istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar ile personel alımları yapılmakta geçtiğimizgünlerde de benzeri ilanların haberlerini yapmıştık. Bugün İşkur üzerinden yayımlanan ilan ile güvenlik görevlisi, şoför ve büro görevlisi alımı 01 Mart 2018 de yayımlandı.

Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları
Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları Duran Can Ateş
Bu içerik 18509 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Belediyeler Güvenlik Görevlisi Ve Büro Görevlisi Alımları 
İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar ile personel alımları yapılmakta geçtiğimizgünlerde de benzeri ilanların haberlerini yapmıştık. Bugün İşkur üzerinden yayımlanan ilan ile güvenlik görevlisi, şoför ve büro görevlisi alımı  01 Mart 2018 de yayımlandı. Başvuruları başlayan ilanlara kpssli ve kpsssiz alınacak personeller aranıyor. Başvurular iş kurumu üzerinden 12 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. Başvuru yeri iş kurumuna şahsen veya online olarak yapılması gerekmektedir. 

Yalova Güvenlik Görevlisi alımı için;

 Önlisans mezunu olmak, KPSSP93 en az 60 puan almış olmak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu ilan için verilen iş ilan numarası 00004293449 olarak belirtilmiştir.

Büro İşçisi alımı;

Yalova için Lise ve dengi okullardan mezun olmak ve Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak gerekmektedir. 00004293185 iş ilan numarası olarak verilmiştir.

Kamyon Şoförü;

 Yalova alımı için İlköğretim mezunu olmak ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olan adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004293057 olarak açıklandı.

Yalova Beden İşçisi alımı için;

 İlköğretim mezunu olan adayların başvuru yapacak ilan için iş ilan numarası 00004292714 olarak verilmiştir.

Güvenlik Görevlisi;

Yalova için Lise ve dengi okullardan mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS 60 puan almış olmak gerekmektedir. İş ilan numarası 00004292434 olarak verilmiştir.

Balıkesir Bandırma Erdek Belediye Başkanlığı 37 kişi ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. KPSS şartı aranmayan ilanda alım kura çekimi ile yapılacaktır. Noter kura tarihi 19 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. Başvuru iş ilan numarası 4292647 olarak yayınlanmıştır. 

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Yalova Güvenlik Büro İşçisi Kamyon Şoförü Yalova Beden İşçisi Güvenlik Görevlisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak