istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK

Devlet Personel Başkanlığı 02 Mart 2018 Serhat Kalkınma Ajansı Belirli illerde Alım yapılacak, 5 Memur alımı ( Kamu Personeli) için Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır illerine sözlü sınav ile yerleştirilecektir.

SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK
SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK Duran Can Ateş
Bu içerik 9620 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK
Devlet Personel Başkanlığı 02 Mart 2018 Serhat Kalkınma Ajansı  Belirli illerde Alım yapılacak, 5 Memur alımı ( Kamu Personeli) için Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır illerine sözlü sınav ile yerleştirilecektir. Başvuruları 23 Mart 2018 de başlayıp 06 Nisan 2018 de sona erecek olan Serhat Kalkınma Ajansının alımları Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır şehirlerine 5 (Kamu Personeli - Memur alımı) Uzman personel alımları yapılacaktır. Alımlar KPSS sıralaması ile olacaktır.

ALIMLARA İLİŞKİN
Adaylar mülakat sınavına katılabilmeleri için başvuru belgelerini Serhat Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası Ortakapı Mahallesi Atatürk Caddesi No : 117 KARS adresine, en geç sınav ilanında belirtilen son müracaat tarih ve saatine kadar (06 Nisan 2018, saat 18:00) elden veya posta yolu ile teslim etmeleri Şarttır.

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Erkek adaylar içinaskerlik görevini yapmış, ya da muaf olmak ya da son başvuru tarihi en az bir yıl tecilli olduğunu belgelemek ve Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli bulunmaması şart. Öğrenim durumu ile ilgili çeşitlilik arz ettiği ilan kılavuzunda verilmiştir.

OKUL BÖLÜM ŞARTLARI

Üniversitelerin hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslarası İlişkiler, İstatistik, Çalışma ekonomisi ve endustri ilişkileri, Matematik, Sosyoloji, Mimarlık, şehir ve bölge planlama ile mühendislik dallarında mezun olmaları gerekmektedir.

 

Serhat Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası Ortakapı Mahallesi Atatürk Caddesi Serhat Kalkınma Ajansı Ağrı Ardahan Kars Iğdır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek