SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK

Devlet Personel Başkanlığı 02 Mart 2018 Serhat Kalkınma Ajansı Belirli illerde Alım yapılacak, 5 Memur alımı ( Kamu Personeli) için Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır illerine sözlü sınav ile yerleştirilecektir.

SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK
SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK Duran Can Ateş
Bu içerik 9866 kez okundu.

SERKA 5 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK
Devlet Personel Başkanlığı 02 Mart 2018 Serhat Kalkınma Ajansı  Belirli illerde Alım yapılacak, 5 Memur alımı ( Kamu Personeli) için Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır illerine sözlü sınav ile yerleştirilecektir. Başvuruları 23 Mart 2018 de başlayıp 06 Nisan 2018 de sona erecek olan Serhat Kalkınma Ajansının alımları Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır şehirlerine 5 (Kamu Personeli - Memur alımı) Uzman personel alımları yapılacaktır. Alımlar KPSS sıralaması ile olacaktır.

ALIMLARA İLİŞKİN
Adaylar mülakat sınavına katılabilmeleri için başvuru belgelerini Serhat Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası Ortakapı Mahallesi Atatürk Caddesi No : 117 KARS adresine, en geç sınav ilanında belirtilen son müracaat tarih ve saatine kadar (06 Nisan 2018, saat 18:00) elden veya posta yolu ile teslim etmeleri Şarttır.

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Erkek adaylar içinaskerlik görevini yapmış, ya da muaf olmak ya da son başvuru tarihi en az bir yıl tecilli olduğunu belgelemek ve Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli bulunmaması şart. Öğrenim durumu ile ilgili çeşitlilik arz ettiği ilan kılavuzunda verilmiştir.

OKUL BÖLÜM ŞARTLARI

Üniversitelerin hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslarası İlişkiler, İstatistik, Çalışma ekonomisi ve endustri ilişkileri, Matematik, Sosyoloji, Mimarlık, şehir ve bölge planlama ile mühendislik dallarında mezun olmaları gerekmektedir.

 

Serhat Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası Ortakapı Mahallesi Atatürk Caddesi Serhat Kalkınma Ajansı Ağrı Ardahan Kars Iğdır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak