istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler

KPSS'li ve KPSS'siz memur ve işçi alımı yapan belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için bir araya getirdik.

KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler
KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler Duran Can Ateş
Bu içerik 11865 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler
Ülke genelinde KPSS' Lİ ve KPSS' siz olarak personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. T.C genelinde bulunan farklı belediye ve ilçe belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber memur ve işçi alımı yapıldığı duyuruldu. Söz konusu ilanlarla alakalı olarak KPSS'li ve KPSS'siz memur ve işçi alımı yapan belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için bir araya getirdik.

HANGİ BELEDİYELER PERSONEL ALIMI YAPIYOR?

Söz konusu ilan yayımlayan belediyeler; Sırçalı belediye başkanlığı, Cemel belediye başkanlığı, Saraydüzü belediye başkanlığı, Kumçatı belediyesi, Basın ilan kurumu tatil köyü işletme müdürlüğü, Kepez belediye başkanlığı, Armutlu belediye başkanlığı, Serenli belediye başkanlığı, Çankırı belediye başkanlığı fen işleri müdürlüğü,

Çanakkale belediye başkanlığı, Tınaztepe bel bşk sinanpaşa, Kılıçarslan belediye başkanlığı, Ağrı belediye başkanlığı, Erdek belediye başkanlığı, Sülümenli bel.bşk, Yayladüzü belediye başkanlığı, Belediye başkanlığı (güneykaya) 

ÇOK SAYIDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Personel alımı için ilan yayımlayan belediyeler tarafından ilan edilen ilanlar içeriğinde en az ilkokul mezunu olmak üzere farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri ilanlara yer verilmiş durumda.


HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK?

Belediyeler tarafından alım yapılacak kadrolar; Çöpçü, Metal Teknolojisi Teknisyeni, Temizlik Görevlisi, Beden İşçisi (Temizlik), Bahçıvan, Taş ve Tuğla Duvarcısı/Yapı Duvarcısı(Kaldırım İşçisi), Su kanalı işçisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü, Restoran Yöneticisi, Bulaşıkçı (Stevard), Garson (Servis Elemanı),  Aşçı,  Kasiyer,  Kaptan (Uzakyol),  Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.),  Tabldot Aşçısı,  Elektrikçi (Genel),  Otobüs Kaptanı (Şoförü),  Beden İşçisi (Temizlik),  Şehir Plancısı,  Güvenlik Görevlisi,  Büro İşçisi,  Şoför-Yük Taşıma,  Marangoz kadrolarına alım yapılacağı açıklandı.

BAŞVURULARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Söz konusu yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar olarak; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu olmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, arşiv araştırmasından temiz çıkmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak sıralanmış durumda.

BAŞVURUDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Diğer yandan adayların başvuru yapacakları söz konusu bu ilanlar içeriğinde genel başvuru şartlarının yanı sıra özel başvuru şartlarına yer verilmiş durumda. Bununla beraber; ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olmak, KPSS puanına sahip olmak, varsa belediyeler tarafından ilanlar içerisinde istenilen belgeler sahio olmak, alım yapılacak kadrolara göre tecrübeli olmak koşulları özel başvuru şartı olarak sıralanmış durumda.

BAŞVURU SÜRECİ

Detaylarını paylaştığımız personel alımıyla alakalı olarak ilanlara başvurular devam ediyor. İlanların son başvuru tarihleri belediyelere göre değişim gösterebilmekte. 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR'un web adresi üzerinden veya İŞKUR müdürlükleri üzerinden yapabilecekler.

İlanlara başvruu yapacak adaylar için : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

İŞKUR KPSS Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adem erdoğan     2018-03-12 Şu tesisat ve elektrik işi yapıyorum mersin veya tarsus adem erdoğan tl 0 537 2778381
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek