KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler

KPSS'li ve KPSS'siz memur ve işçi alımı yapan belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için bir araya getirdik.

KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler
KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler Duran Can Ateş
Bu içerik 12122 kez okundu.


KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapan Belediyeler
Ülke genelinde KPSS' Lİ ve KPSS' siz olarak personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. T.C genelinde bulunan farklı belediye ve ilçe belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber memur ve işçi alımı yapıldığı duyuruldu. Söz konusu ilanlarla alakalı olarak KPSS'li ve KPSS'siz memur ve işçi alımı yapan belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için bir araya getirdik.

HANGİ BELEDİYELER PERSONEL ALIMI YAPIYOR?

Söz konusu ilan yayımlayan belediyeler; Sırçalı belediye başkanlığı, Cemel belediye başkanlığı, Saraydüzü belediye başkanlığı, Kumçatı belediyesi, Basın ilan kurumu tatil köyü işletme müdürlüğü, Kepez belediye başkanlığı, Armutlu belediye başkanlığı, Serenli belediye başkanlığı, Çankırı belediye başkanlığı fen işleri müdürlüğü,

Çanakkale belediye başkanlığı, Tınaztepe bel bşk sinanpaşa, Kılıçarslan belediye başkanlığı, Ağrı belediye başkanlığı, Erdek belediye başkanlığı, Sülümenli bel.bşk, Yayladüzü belediye başkanlığı, Belediye başkanlığı (güneykaya) 

ÇOK SAYIDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Personel alımı için ilan yayımlayan belediyeler tarafından ilan edilen ilanlar içeriğinde en az ilkokul mezunu olmak üzere farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri ilanlara yer verilmiş durumda.


HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK?

Belediyeler tarafından alım yapılacak kadrolar; Çöpçü, Metal Teknolojisi Teknisyeni, Temizlik Görevlisi, Beden İşçisi (Temizlik), Bahçıvan, Taş ve Tuğla Duvarcısı/Yapı Duvarcısı(Kaldırım İşçisi), Su kanalı işçisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü, Restoran Yöneticisi, Bulaşıkçı (Stevard), Garson (Servis Elemanı),  Aşçı,  Kasiyer,  Kaptan (Uzakyol),  Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.),  Tabldot Aşçısı,  Elektrikçi (Genel),  Otobüs Kaptanı (Şoförü),  Beden İşçisi (Temizlik),  Şehir Plancısı,  Güvenlik Görevlisi,  Büro İşçisi,  Şoför-Yük Taşıma,  Marangoz kadrolarına alım yapılacağı açıklandı.

BAŞVURULARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Söz konusu yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar olarak; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu olmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, arşiv araştırmasından temiz çıkmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak sıralanmış durumda.

BAŞVURUDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Diğer yandan adayların başvuru yapacakları söz konusu bu ilanlar içeriğinde genel başvuru şartlarının yanı sıra özel başvuru şartlarına yer verilmiş durumda. Bununla beraber; ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olmak, KPSS puanına sahip olmak, varsa belediyeler tarafından ilanlar içerisinde istenilen belgeler sahio olmak, alım yapılacak kadrolara göre tecrübeli olmak koşulları özel başvuru şartı olarak sıralanmış durumda.

BAŞVURU SÜRECİ

Detaylarını paylaştığımız personel alımıyla alakalı olarak ilanlara başvurular devam ediyor. İlanların son başvuru tarihleri belediyelere göre değişim gösterebilmekte. 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR'un web adresi üzerinden veya İŞKUR müdürlükleri üzerinden yapabilecekler.

İlanlara başvruu yapacak adaylar için : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

İŞKUR KPSS Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak