istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı için Başvuru Süreci Başladı!

Türk Standardları Enstitüsü bünyesine 10 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda alım gerçekleştirecek

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı için Başvuru Süreci Başladı!
Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı için Başvuru Süreci Başladı! Duran Can Ateş
Bu içerik 6317 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı için Başvuru Süreci Başladı!

Personel alımlarına hız verilen günlerde geçen haftalarla birlikte haberlerini yapmaya devam etmekteyiz. Devle personel alımları ile dikkat çeken kurumlar arasında olan Türk Standardları Enstitüsü Alım yapacağını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuru  ile başvuru sürecinin geçtiğimiz günlerde başlaması bekleniyordu. Yayımlanan ilanda belirtilen başvuru tarihleri için başvurular başladı. Adaylar bugün ( 05 Mart 2018 ) itibari ile başlayabilirler. Başvuru yapacak adaylara şimdiden başarılar.

Söz konusu ilan ile Türk Standardları Enstitüsü bünyesine 10 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda alım gerçekleştirecek. İlana göre, 4.NET Yazılım Geliştirme Uzmanı, 2 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Sistem Uzmanı, 2 Kıdemli Sistem Uzmanı ve 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı kadrolarına 10 kişi alınackak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Türk Standardları Enstitüsü alımını yapacağı kadrolar için adaylardan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 657 sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak 4 yıllık eğitim veren fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği mezunu olmak şartlarını taşıyan adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Başvuru yapacak adaylar başvurularına bugün ( 05 Mart 2018 ) itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 26 Mart 2018 tarihi saat 23:59 a kadar başvurularını yapabilirler. Buna göre başvurular (www.tse.org.tr) adresi üzerinden Başvuru Sistemi yolu ile eksiksiz doldurularak elektronik ortamda başvuru yapılacaktır. Adaylara Başarılar Dileriz.

 

 

 

 

 

Yazılım Geliştirme Uzmanı Java Yazılım Geliştirme Uzmanı Sistem Uzmanı Kıdemli Sistem Uzmanı Bilgi Güvenliği Uzmanı kadrolarına
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek