istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Aile Bakanlığı 19 Şehre KPSS’Siz 155 Memur Alımı

Türkiye genelinde KPSS' li ve KPPS' siz personel alımları yapılmakta bugün alımı yapılacak olan KPSS' SIZ PERSONEL Alımları yapılacaktır.

Aile Bakanlığı 19 Şehre KPSS’Siz 155 Memur Alımı
Aile Bakanlığı 19 Şehre KPSS’Siz 155 Memur Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 28211 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı en az lise mezunu yayınladığı ilan ile kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 19 İl bazında çeşitli branşlarda KPSS’siz alımlar gerçekleştiriyor. Başvurular başlamıştır işte detaylar. Adaylara başarılar dileriz.

Başvurulara ilişkin 

Türkiye genelinde KPSS' li ve KPPS' siz personel alımları yapılmakta bugün alımı yapılacak olan KPSS' SIZ PERSONEL Alımları yapılacaktır. Kamu Personeli Sınav Şartsız Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ankara, Adana, Adıyaman, Bursa, Batman, İstanbul, İzmir, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Osmaniye, Konya, Kocaeli, Diyarbakır, Malatya ve Mardin illerine 155 Kamu Personeli Alacağını ilan etti. Başvuruları 07 Mart 2018 de başlayan ilana son başvuru 19 Mart 2018 olarak açıklanmıştır.  Alınacaklar Sosyal Hizmet Merkezlerine Hizmet Aracısı, Tercüman, Çocuk Eğiticisi, Vaka Danışmanı, Psikolog ve Öğretmen olarak görevlendirilecektir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2018 yılı ilk alım ilanıdır.


BAŞVURU ŞARTLARI NELER OLACAKTIR?


Tercüman alımı için Türkçe- Arapça, Arapça- Türkçe çeviriyi yeterli derecede yapabiliyor olmak, En az lise mezunu olmak (Üniversite mezunu olmak tercih sebebidir). Hizmet Aracısı alımı için En az lise veya dengi okullardan mezun olmak, Türkçe biliyor olmak, Çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Etkin iletişim becerisine ve gelişmiş sosyal ve sözel beceriye sahip olanlar başvurabilir. Psikolog için başvuru yapanlar üniversitelerin Psikoloji lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Vaka Danışmanı pozisyonu için üniversitelerin Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Aile ve Tüketici Bilimleri, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans bölümü mezunları başvuru yapabilir. Çocuk Eğiticisi pozisyonu için lise ya da ön lisansın çocuk gelişimi bölüm mezunu olmaları gerekmektedir. Öğretmen pozisyonu için üniversitelerin dört yıllık Eğitim, Eğitim Bilimleri fakültelerinden mezun olanlar ile Fen Edebiyat fakültelerinden (formasyon sertifikası alanlar) mezun olmaları şart.

aile bakanlığı aile bakanlığı memur alımı aile bakanlığı personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek