Yurtiçi Kargo Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor

Yurtiçi Kargo Sevisi Anonim Şirketi açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlara çok sayıda eleman alımı yapıyor.

Yurtiçi Kargo Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor
Yurtiçi Kargo Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 3646 kez okundu.

Yurtiçi Kargo Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor

 

Yurt İçi Kargo Ülkemizin bilindik kargoları arasında olarak devam etmekte, Personel alımı yapacağını duyuran yurt içi kargo Servisi Anonim Şirketi özellikle şirketler ile yaptığı uygun fiyatlı anlaşmalar neticesinde Türkiye'nin ve Dünya’nın dört bir yanına sürekli olarak kargo gönderimi gerçekleştirmektedir. Büyüme oranını geliştiren ve başka kargo firmalarının gitmediği noktalara dahi taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekte olan Yurtiçi Kargo Sevisi Anonim Şirketi açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlara çok sayıda eleman alımı yapıyor. Peki Yurtiçi kargo hangi pozisyonlara personel alıyor ve personel alımı detayları nedir?

 

İLAN DETAYLARI NELERDİR?

 

Yurtiçi Kargo Sevisi Anonim Şirketi iş ilanları için çok sayıda eleman alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, sorumluluk sahibi olmak, kılık kıyafetine önem göstermek, şoför pozisyonları için ehliyet sahibi olmak, şehir içi kurye taşımacılığı için motosiklet ehliyeti sahibi olmak gibi şartlar yer almaktadır. Peki hangi pozisyonlara personel alınıyor ve adaylar başvurularını nasıl yapacak?

 

 

POZİSYONLAR NELERDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yurtiçi Kargo Sevisi Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için personel alıyor peki pozisyonlar nelerdir? kurye, güvenlik görevlisi, şoför, sürücü, kargo operatörü, yaya kurye, sürücü, depo elemanı, operasyonel uygulamalar yazılım uzmanı pozisyonları için personel alımı yapılmaktadır.

 

Başvuru Linki

https://www.kariyer.net/firma-profil/yurtici-kargo-servisi-a-s-2016-38332

Yurt İçi Kargo kurye güvenlik görevlisi şoför sürücü kargo operatörü yaya kurye depo elemanı perasyonel uygulamalar yazılım uzmanı pozisyonları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak