istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2 Farklı Kurum DPB'de Yayımladıkları İlanla 394 Kamu Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu!

Devlet Personel Başkanlığı web adresi ile ilan yayımlanarak 2 farklı kurumun 394 personel alımı yapacağı duyuruldu.

2 Farklı Kurum DPB'de Yayımladıkları İlanla 394 Kamu Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu!
2 Farklı Kurum DPB'de Yayımladıkları İlanla 394 Kamu Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu! Duran Can Ateş
Bu içerik 7382 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2 Farklı Kurum DPB'de Yayımladıkları İlanla 394 Kamu Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu!


Kamu kurumlarının alımlarının artması ile birlikte işsizlik durumunda azalma bekleniyor. 2 farklı kurum personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı web adresi ile ilan yayımlanarak 2 farklı kurumun 394 personel alımı yapacağı duyuruldu. Bu ilanlar ile adaylardan kadrolara göre farklı başvuru şartları isteyen kurumlar kurumlarında görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını belirtti. Peki söz konusu ilana başvurular nasıl yapılacak? Başvurular nereye yapılacak?

ALIMLARA İLİŞKİN
Alım yapacak olan 2 farklı kurum olan Hacettepe Üniversitesi ve TÜBİTAK olarak ifade edilirken yayımlanan ilanlarla beraber toplamda 394 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Peki söz konusu ilanlara başvurular nereye yapılacak? Adaylardan istenilen başvuru şartları, başvuru belgeleri neler?


HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ VE TÜBİTAK KAMU PERSONELİ ALIMI YAPIYOR

Belirttiğimiz kurumlar yayımladıkları ilanlarla beraber kamu personeli alımı yapacağını duyurdular. Adaylardan istenilen genel başvuru şartlarının yanı sıra kadrolara göre özel başvuru şartları isteniliyor. Kurumlar ilanlar içerisinde belirttikleri ilanlar içerisinde adayların başvuru şartlarına haiz olmaları gerektiğini istiyor. Diğer yandan başvuru şartları uyumlu olmayan adayların başvurularının dikkate alınmayacağı ilan kılavuzları içerisinde yer almakta. Adayların bu doğrultuda başvurularını yapmaları gerektiği ifade ediliyor. Peki başvuru şartları ve başvuruda istenilen belgeler neler? Detayları sizler için derledik.
Hacettepe Üniversitesi yayımladığı ilanla beraber 224 kamu personeli alımı yapacak. Söz konusu yayımlanan ilan içerisinde ise başvuru yapacak adaylardan; Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alımak şartıyla kamu personeli alımı yapılacağı ifade edilmiş durumda.

HACETTEPE ÜNİVERİSTESİ HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Yayımlanan söz konusu ilan içerisinde yer alan kadro detayları ise; 
Sosyal Çalışmacı 2, 
Hemşire 168,
 Biyolog 1,  
Psikolog 2,
 Diyetisyen 7,
 Eczacı 2 ,
 Fizyoterapist 6,
 Sağlık Teknikeri 36 olarak açıklanmış durumda. Adayların söz konusu başvurularını kılavuz içerisinde belirtilen uyarılara göre yapmaları gerektiği ifade edildi.

HACETTEPE ÜNİVERİSTESİ PERSONEL ALIM İLANINDA İSTENİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Adayların başvuru yapacakları ilanın detaylarına göre istenilen genel başvuru şartlarına haiz olunması konusunda dikkat edilmesi gerektiği belirtildi. Adaylardan istenilen genel başvuru şartları ise; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yüz kızartıcı ve affa uğramış suçlara karışmamak olmak karıştı ise para cezası almamış olmak şartları adaylardan isteniliyor.

Ayrıca adaylardan istenilen diğer başvuru şartları ise;erkek adayların askerlikle herhangi bir bağlantısı olmamak, 01/01/1983 tarihi ve sonrası tarihte doğmuş olmak, görevini yapacak herhangi bir akıl sağlık sorunu veya vücut hastalığı bulunmamak, ilanlara göre belirtilen branş detaylarına göre istenilen eğitim seviyelerinden mezun olmak adaylardan istenilen genel başvuru şartları arasında yer almakta.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU TARİHLERİ

Yayımlanan söz konusu Hacettepe Üniversitesi kamu personeli alım ilanında adaylardan istenilen belgeler olarak; Kimlik fotokobisi ve aslı, mezun olduğu okuldan alınan diploma ve aslı (mezun olmadı ise mezun olacağını gösterir belge/okuldan alınacak), KPSS notunu gösteren belge, erkek adaylar için askerlik belgesinin fotokobisi ve aslı ilgili olan unvanlara göre sertifika ve çalışma belgeleri isteniliyor. Ek olarak adayların başvurularının ilanın yayımlanma tarihi olan 8 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olmakla beraber 15 gün süre içerisinde başvurularını tamamlamaları gerektiği ifade ediliyor. Adayların ilgili kuruma yapacakları başvuruları posta yolu ile yaptıkları taktirde kabul edilmeyeceği belirtilmiş durumda.


TÜBİTAK SAGE PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLANDI

DPB üzerinden ilan yaymlayarak personel alımı yapacağını duyuran TÜBİTAK SAGE 3 farklı kadro için 170 kamu personeli alımı  gerçekleştirecek. Adaylardan istenilen genel başvuru şartlarına ve başvuruda istenilen belgeler ile başvurularının sorunsuz şekilde tamamlanması gerektiği ifade edildi. Ayrıca adaylardan istenilen şartlara haiz  olunmadığı taktirde başvuruların geçersiz olarak kabul edileceği detaylar arasında yer almakta.

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından yayımlanan personel alımı süreli projeler için gerçekleştirilecek ve alım yapılacak kadrolar ise, Ar-Ge Personeli (Araştırmacı), Ar-Ge Teknisyeni'nin yanı sıra Uzman Yardımcısı  Uzman kadrosuna alım yapılacağı ifade edildi.

TÜBİTAK SAGE PERSONEL ALIM İLANINDA ADAYLARDA ARANAN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yayımlanan ilan içerisinde belirtilen genel başvuru şartları ise; Savunma Sanayii sektörü içerisinde en az 5 yıl meslek tecrübesi edinmiş olmak, ilgili birimlerin meslek konularına hakim olmak, savunma sanayi sektörü içerisinde aktif olarak görev almış olmak, yönetim süreçleri ve yaşam döngüleri konusunda tecrübe edinmiş olmak, tasarımlarda üst seviye ve genel bakış kabiliyetine sahip olmak, MS Project'in yanı sıra MS Office programlarını üst düzey kullanabilmek şartları adaylardan istenilen genel başvuru şartları arasında yer almakta.

BAŞVURULAR NE ZAMAN SONA ERECEK?

Yayımlanan ilana söz konusu başvurular ilanın yayımlanma tarihi 8 Mart 2018 tarihinden en geç 29 Mart 2018 tarihine kadar alınacağı ifade ediliyor.

 

 

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TÜBİTAK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek