Şoför ve Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden Bin 879 İlan Yayımladı

Bin 879 şoför ve Büro memuru alımı için ilan yayımlandı.

Şoför ve Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden Bin 879 İlan Yayımladı
Şoför ve Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden Bin 879 İlan Yayımladı Duran Can Ateş
Bu içerik 25000 kez okundu.

Şoför ve Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden Bin 879 İlan Yayımladı
İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar ile işsiz vatandaşların iş veren kurum, kuruluş, özel sektör firma bünyelerinde istihdamları saglanmakta, bununla birlikte Söz konusu ilanlarla alakalı olarak İŞKUR üzerinden yayımlanan şoför ve büro memuru alım ilanlarını sizler için derledik. Peki başvuru şartları neler? Başvuruda hangi şartlar aranıyor?


BAŞVURULARA İLİŞKİN


Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olarak başvuruda bulunabilecekleri  Bin 879 şoför ve Büro memuru alımı için ilan yayımlandı. Bununla birlikte alım detay ve şartları ise şöyle olacaktır.

 

BÜRO MEMURU VE ŞOFÖR ALIMI YAPILIYOR


İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar ile işsiz vatandaşların iş veren kurum, kuruluş, özel sektör firma bünyelerinde istihdamları saglanmakta, bununla birlikte ürkiye'de faaliyetlerine devam eden özel sektör firmaları ve kamu kurumlaının yayımladıkları ilanlarla beaber personel alımı yapacaklarını duyurdular. Söz konusu personel alım ilanlarına göre farklı şehirlerde olmak kaydıyla beraber Bin 879 büro memuru ve şoför alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu alımlar her bir kurumun kendi belirdiği şartlar üzerinden gerçekleştirilecek ve yapılan alımlar farklı firmalar tarafından yayımladığı için başvurular adayların istedikleri ilanlara göre değişecek. Biz haberimizde Bin 879 yayımlanan ilanın detaylarını derledik. Başvuru yapacak adaylar başvurularının şartlarına ve istenilen belgeler hakkında detaylara sahip olabilirler.     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="1668247698"
     data-ad-format="auto">

1081 ŞOFÖR ALIMI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

İşkur üzernden yayımlanan ilanlarda 1081 şoförün alım  yapılacağı ifade edildi. Türkiye Genelinde çok sayıda olmak kaydıyla beraber alım yapılacak şoför kadrosu; Kamyonet şoförü, kurtarıcı araç şoförü, kamyonet şoförü, makam şoförü, traktör şoförü, yolcu taşıma şoförü, minibüs şoförü, servis şoförü, tır şoförü, yük taşıma şoförü ve taksi şoförü olmakla beraber söz konusu bu kadrolara çok sayıda personel alımı gerçekleştirileceği ifade edildi.

798 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILACAK

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar neticesinde Büro Memur alım ilanlarının; Büro Memuru Genel, Büro Memuru İdari işler ve Büro Memuru Dış Ticaret kadrolarına alım yapılacağı şeklinde yayımlandığı ifade edildi. Söz konusu bu kadrolara alım yapılacak personel olarak 798 ilan yayımlandı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan söz konusu personel ve işçi alım ilanlarına başvuru yapaca adaylar İŞKUR'ın internet sitesine üye olacaklardır. İŞKUR'un web adresine üye olan kişiler kendilerine uygun gördükleri ve çalışma şartlarını inceledikleri ilanlara göz atarak istedikleri ilana başvurularını gerçekleştirebilirler.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

İŞKUR şoför büro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak