istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İçişleri Bakanlığı 15 Şehir 30 Avukat Alımı

15 İl merkezine 30 Avukat (Kamu Personeli Alımı) alacağını açıkladı. Alınacaklar Valilik bünyesinde istihdam edilecektir.

İçişleri Bakanlığı 15 Şehir 30 Avukat Alımı
İçişleri Bakanlığı 15 Şehir 30 Avukat Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 7712 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İçişleri Bakanlığı 15 Şehir 30 Avukat Alımı 
Kamu kurumlarının yaptığı alımlar ile işsizliği önlemek ve istihdam sağlamak adına alımlar düzenlemekte, buna göre İçişleri Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı ile yayınladığı ilan ile sözlü sınav yaparak 15 İl merkezine 30 Avukat (Kamu Personeli Alımı) alacağını açıkladı. Alınacaklar Valilik bünyesinde istihdam edilecektir. 

Kamu kurumlarının yaptığı alımlar ile işsizliği önlemek ve istihdam sağlamak adına alımlar gerçekleştirmeye devam ediyor, Devlet Personel Başkanlığı 19 Mart 2018 de yayınladığı ilan ile İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatına (15 Şehir) yerleştirilmek üzere 30 Avukat (Memur) kadrosuna alım yapılacağını duyurdu. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLERE İLİŞKİN DETAYLAR

Alım yapılacak şehirler ise şöyle: Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Çanakkale, Hakkari, Kahramanmaraş, Kars, Muş, Sakarya, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ve Trabzon olarak ilan edilmiştir.Başvurular bakanlığın resmi internet sitesinde yer alan “2018 yılı Avukat Giriş (Sözlü) Sınavı İş Talep Formuna” 02 ile 06 Nisan 2018 tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda doldurarak müracaat edeceklerdir. Başvuruda başka tüm yöntemler kabul edilmeyecektir. 

BAŞVURU KOŞULLARI
Öğrenim durumu hukuk fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan “Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubu KPSSP3” puan türünden en az 70 ve üzerinde KPSS puanı almış olmak kaydıyla başvuruda bulunanlardan en yüksek puanlı 150 kişi içerisinde bulunması gerekmektedir. Kaynak: İçişleri Bakanlığı 15 Şehir 30 Avukat Alımı 

Devlet Personel Başkanlığı Avukat Valilik KPSS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek