istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Sahil Güvenlik Komutanlığı (JGK) 72 Subay Alımı

72 Subay alımı yapılacağı bildirdi. Askeri Personel alımına başvurular 19 Mart 2018 de başlamış olup 01 Nisan 2018 de sona ereceği duyuruldu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı (JGK) 72 Subay Alımı
Sahil Güvenlik Komutanlığı (JGK) 72 Subay Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 5000 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Sahil Güvenlik Komutanlığı (JGK) 72 Subay Alımı 
Emniyet ve güvenliğimizi sağlayan kurumlar alımlarına devam etmek bu haberimiz ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile 72 Subay alımı yapılacağı bildirdi. Askeri Personel alımına başvurular 19 Mart 2018 de başlamış olup 01 Nisan 2018 de sona ereceği duyuruldu.

Emniyet ve güvenliğimizi sağlayan kurumlar alımlarına devam etmek Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına Sahil Güvenlik Komutanlığı Karargahı il bağlısı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen unvanlarda muvazzaf/ sözleşmeli erkek ve kadın subay alımı yapacağını duyurdu. Milli Savunma Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığına istihdam edilmek üzere 11 Bayan 61 Bayan Sözleşmeli Subay statüsünde yapılacaktır. Askeri Personel ihtiyacının karşılanması amacıyla personel alımı yapıyor. Başvurular başlamış olup 01 Nisan 2018 de sona eriyor. 

ALIM ŞART VE KOŞULLARI NELER OLACAK
 

Askeri Personel alımında bazı alımlarda KPSS şartı aranmayacak olup bazı alımlarda KPSS 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya başvurduğu esnada yapıyor olmak. Güvenlik soruşturması olumlu olması gerekmektedir.Başvuracak adaylar genel ağ üzerinden yapılacak başvurular ön başvuru niteliğinde olup, adaylar bu başvuruya istinaden sınavlara planlanacaktır. Adayların asıl başvuru işlemleri ise “seçim aşaması işlemleri için geldiklerinde” yapılacaktır.
Türk Silahlı Kuvvetleri Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımak ve “Subay Öğrenci Adayı Olur” kararlı sağlık raporu almak, bu rapora ilave olarak; Sahil Güvenlik (Güverte) ve Sahil Güvenlik (Makine) branşları için Gemiadamları Sağlık Yönergesinde belirtilen “Gemiadamı Olur’’, Sahil Güvenlik (Pilot) branşı için ‘’Uçucu Yetiştirmeye Elverişlidir’’ kararlı sağlık Raporunu almaları gerekmektedir.Başvurular 19 Mart ile 01 Nisan 2018 tarihleri arasında sadece www.jandarma.gov.tr, www.sahilguvenlik.gov.tr ve www.jsga.edu.tr internet adresinden ulaşılabilecek, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına Sahil Güvenlik Komutanlığı Askeri Personel KPSS Subay Öğrenci Adayı Olur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek