istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Devlet Kurumlarına 429 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz)

Kamu kurum ve kuruluşları KPSS'li ve KPSS'siz olarak eksik olan kadroları tamamlamak için alımlar gerçekleştirecektir.

Devlet Kurumlarına 429 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz)
Devlet Kurumlarına 429 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz) Duran Can Ateş
Bu içerik 11335 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Devlet Kurumlarına 429 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz)

Kamu kurum ve kuruluşları KPSS'li ve KPSS'siz olarak eksik olan kadroları tamamlamak için alımlar gerçekleştirecektir. Bu alımlar sözleşmeli personel olarak yapılacaktır. Yazımız da bu sözleşmeli kamu personeli alımları için ilanları derledik. 

ALIM DETAYLARI

 


Kamu kurum ve kuruluşları KPSS'li ve KPSS'siz olarak eksik olan kadroları tamamlamak için kendilerine ait internet siteleri üzerinden veya Devlet Personel Başkanlığı'nın web sayfası üzerinden personel alımı için ilan yayımlıyorlar. Alımları devam eden ve yeni yayım yapmış kurumların ilanları hakkında da bilgiler yazımızda mevcuttur.

 

429 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Kamu kurum ve kuruluşları KPSS'li ve KPSS'siz sözleşmeli personel alım ilanlarında 429 personel alımı yapılacağı ilan edildi. En az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği kadrolar bulunan personel alım ilanlarında ayrıca önlisans ve lisans mezunu adayların da başvurular yapabileceği pozisyonlar bulunuyor. 

Yayımlanan ilanlar ile ilgili detaylar şu şekilde; 

ALIMLAR YAPACAĞINI AÇIKLAYAN KURUM VE KURULUŞLAR 

 

Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sayfası üzerinden sözleşmeli personel alımı yapacacağını yayımlanan kurumlar şöyle, 

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Hacettepe Üniversitesi, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı, Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Türk Standartları Enstitüsü, Zafer Kalkınma Ajansı, Serhat Kalkınma Ajansı ve Afyon Kocatepe Üniversitesi

İLANLAR İÇİN BAŞVURU KOŞULLARI NELER OLACAK

Kamu kurum ve kuruluşları KPSS'li ve KPSS'siz sözleşmeli personel alım yapacak. Bu kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında, ilanlara başvuruda bulunacak adayların belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları gerektiği bildirildi. 


 

Söz konusu kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan tüm koşulları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. İlanlarda bulunan özel koşullara ise haberimizin altında bulunan bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

İLANLAR İÇİN GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan koşulları sağlamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik Araştırması ve Arşiv Soruşturması sonucunun olumlu olmak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak. Ayrıca yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen özel koşullar arasında, alım yapılacağı ilan edilen unvana göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olması (söz konusu ilanlarda en az lise mezunu olmak kaydıyla her eğitim seviyesinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar yer alıyor) ve kurum tarafından talep edilen Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartını sağlamaları talep edilebilir. 

İLANLARA BAŞVURU SÜRECİ
Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanlara başvuru süreci devam etmekte olup son başvuru tarihi her bir kadro için farklılık göstermektedir.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

KPSS Devlet Personel Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek