T.C. Enerji Bakanlığı 10 Bilişim Personel Alıyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 10 Sözleşmeli Bilişim Personel Alım ilanı yayınladı. Yayımlanan ilana Başvurular 26 Mart 2018 ile 04 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

T.C. Enerji Bakanlığı 10 Bilişim Personel Alıyor
T.C. Enerji Bakanlığı 10 Bilişim Personel Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 7134 kez okundu.

T.C. Enerji Bakanlığı 10 Bilişim Personel Alıyor 
Alımlarına hız kesmeden kurum ve kuruluşların ilan ve haberlerini siz değerli okuyucularımızla mümkün hızda buluşturuyoruz. Bugün Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 10 Sözleşmeli Bilişim Personel Alım ilanı yayınladı. Yayımlanan ilana Başvurular 26 Mart 2018 ile 04 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Detaylar yazımızda mevcut.

İLANA İLİŞKİN
Alımlarına hız kesmeden kurum ve kuruluşların ilan ve haberlerini siz değerli okuyucularımızla mümkün hızda buluşturuyoruz.Ankara Enerji Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığına yerleştirilmek üzere Devlet Personel Başkanlığında yayınladığı ilan ile 10 kişi Bilişim Personeli alım ilanı yayınladı. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Sözleşmeli 6 Bilişim Personel (Kamu Personeli) alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 26 Mart 2018 ile 06 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. 

BAŞVURULARA İLİŞKİN
Alımlar için Bakanlığa başvuracak adayların başvuru formu ve istenen belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam 10 kişi (Memur) personel alınacağı bildirildi. BAŞVURU ŞART VE KOŞULLARI

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir. Ek olarak yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır. 

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Kamu Personeli Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak