2 Bin 120 Şoför Alımı İçin İlan Yayımlandı (Makam, Yük, Yolcu ve İtfaiye Şoförü)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar.

2 Bin 120 Şoför Alımı İçin İlan Yayımlandı (Makam, Yük, Yolcu ve İtfaiye Şoförü)
2 Bin 120 Şoför Alımı İçin İlan Yayımlandı (Makam, Yük, Yolcu ve İtfaiye Şoförü) Duran Can Ateş
Bu içerik 18482 kez okundu.

2 Bin 120 Şoför Alımı İçin İlan Yayımlandı (Makam, Yük, Yolcu ve İtfaiye Şoförü)
Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar. İşkur üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında kamu kurumlar ve özel sektör firmaları farklı şehirlerde çeşitli kadrolarda personel alımları yapıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan Şoför alım ilanlarını derledik.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, 2018 yılında da Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak personel ve işçi alımlarında devlet desteğinin devam edeceğinin açıklanmasının ardından özel sektör firmaları İşkur üzerinden yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel ve işçi alımlarına devam ediyorlar. Şoför Alım Detayları yazımızda mevcut.

ŞOFÖR ALIM İLANLARININ DETAYLARI

2 Binden fazla şoför ilanı olan İŞKUR resmi internet sitesinde yayımlanan ilanlara ilişkin genel ve özel detayları yazımız ile siz değerli okuyucularımıza duyurmaktayız. Bu ilanlar tek bir kurum tarafından yayımlanan ilanlar olmayıp farklı kurum ve firmaların yayımladıkları ilanların derlemesidir.  Türkiye geneli birçok şehirde yapılan şoför alımlarına ilişkin ayrıntılar şu şekilde, 

ALIM YAPILAN KADROLAR

2 Bin 120 Şoför Alımı İçin İlan Yayımlandı, İşkur üzerinden şoför alımı ilan yayımlanan kurumlar ve firmalar ihtiyaçlarına göre farklı kadrolarda şoför alımı yapıyorlar. Yayımlanan bu ilanlar arasında aşağıda yer kadrolarda alım yapılacağı bildirildi.  

Alım yapılacak şoför kadroları;
 Makam Şoförü, Otobüs Şoförü, İtfaiye Şoförü, Yük Taşıma Şoförü, Yolcu Taşıma Şoförü, Kamyon Şoförü, Servis Şoförü, Kamyonet Şoförü ve Minibüs Şoförü

İLANLARIN GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler.

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

2 Bin 120 Şoför Alımı İçin İlan Yayımlandı, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarına başvuru süreci devam ediyor. İlanlara son başvuru tarihi ise her bir ilan için farklılık gösteriyor. İlanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını İşkur'un internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır. İlanlara ulaşmak için vermiş olduğumuz linki kullanarak İşkur İş İlanları sayfasına ulaşabilir ve hangi kadroda yayımlanan personel alım ilanlarını incelemek isterseniz o kadronun adını meslek adı yazan yere yazıp ara butonuna basarak ulaşabilirsiniz. 

İlanlara ulaşmak için yanda yer alan bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın. İlana ulaşmak için; https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

 

İŞKUR Türkiye İş Kurumu personel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak