Media Markt Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Media Markt çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.

Media Markt Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!
Media Markt Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 14247 kez okundu.

Media Markt Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!
Kamu ve özel sektörün çeşitli pozisyonlarda farklı birimlere alımlar yaptığını paylaştığımız haberlerde detaylı olarak aktarmaktayız, buna göre Media Markt çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Media Markt sahibi olduğu mağazalarda görev yapmak üzere açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı yapıyor. Detaylar haberimizde..

ALIMLARA İLİŞLİN DETAYLAR
Media Markt çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu, Teknoloji anlamında ülkemizin önde gelen firmalarından birisi olan Media Markt  nüfusu çok olan şehirlere yaptığı yatırımlar ile sık sık gündeme gelen satış hacmini geliştiren ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte. Oldukça büyük ölçekli mağaza kurulumları ile ürün satışları gerçekleştirmekte olan Media Markt ihtiyacı olduğu mağazalar için kadroları, nitelikleri belirlemekte ve ilanlarına başvuruların başlaması için kariyer sitelerine göndermektedir. Yeni yayımlanan ilanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacağını düşünüyoruz. Alım detayları haberde..

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Kamu ve özel sektörün çeşitli pozisyonlarda farklı birimlere alımlar yaptığını paylaştığımız haberlerde detaylı olarak aktarmaktayız, Media Markt iş ilanları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, diksiyonu düzgün olmak, genç ve dinamik enerjili olmak, kılık kıyafetine ve müşteri memnuniyetine önem gösterir olmak, teknoloji ile bağlantılı ve bilgili olmak şartlarına sahip olması gerekmektedir. 

POZİSYONLAR NEDİR? BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Media Markt yayımlamış olduğu pozisyonlara personel alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar nedir? Satış danışmanı, part time satış danışmanı, kasiyer, depo görevlisi, kurumsal satış yöneticisi, operasyon proje müdürü, satış destek proje müdürü, satış takım lider, idari işler takım lideri, idari işler takım lider, müşteri hizmetleri satış personeli pozisyonlarına personel alımları yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre adayların  http://www.kariyer.net/firma-profil/media-saturn-11914-2090 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

 

 

Media Markt

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak