istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TSE Ve TÜBİTAK 180 Memur Alımlarında Sona Gelindi

Türk Standartları Enstitüsü ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı 180 Memur alımlarında sona gelindi.

TSE Ve TÜBİTAK 180 Memur Alımlarında Sona Gelindi
TSE Ve TÜBİTAK 180 Memur Alımlarında Sona Gelindi Duran Can Ateş
Bu içerik 7007 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TSE Ve TÜBİTAK 180 Memur Alımlarında Sona Gelindi 
Kamu ve özel kurum ve kuruluşların KPSS'li ve KPSS'siz Memur alımları yaptığı haberlerinisiz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız, Türk Standartları Enstitüsü ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı 180 Memur alımlarında sona gelindi. Yayınlanan ilanlara göre 26 Mart 2018 biri ve 29 Mart 2018 tarihinde diğeri sona ereceği duyuruldu. Habere ilişkin detaylar yazımızda mevcuttur.

HABER DETAYLARI NELERDİR?

Kamu kurumu olan TÜBİTAK ve TSE yayınladıkları iki ayrı ilan ile iki kuruma toplam 180 Kamu Personeli alınacağını duyurdu. Başvuruları devam eden ilanlara Türk Standartları Enstitüsü Başkanlığı 10 kişi ve Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı 170 kişi olarak alacaktır. TSE başvuruları 26 Mart 2018 sona erecek iken TÜBİTAK 29 Mart 2018 sona erecektir. TÜBİTAK Savunma Sanayi Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü yayınladığı ilan ile önlisans ve lisans mezunu 170 personel alımları gerçekleştiriyor. 

BAŞVURU ŞART VE KOŞULLARIKamu kurumu olan TÜBİTAK ve TSE yayınladıkları iki ayrı ilan ile iki kuruma toplam 180 Kamu Personeli alınacağını duyurdu buna göre, Türk Standartları Enstitüsü Sözleşmeli 10 Memur yapılacağı 24 Şubat 2018 de duyurulmuştu. İlana göre 10 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracaklar 05 Mart 2018 ile 26 Mart 2018 tarihleri arasında internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

LİSANS İÇİN,

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezunlar başvuru yapabilir.

ÖNLİSAN İÇİN

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgi Yönetimi, Elektronik Teknolojisi veya Elektronik Haberleşme bölümünü mezunları başvuru yapabiliyor. Kalıpçılık, Kontrol ve Otomasyon, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Makine ve Metal Teknolojileri, Mekatronik, Metalurji, Kaynak Teknolojisi, Tahribatsız Muayene, Otomotiv, Üretimde Kalite Kontrol, ve Kimya bölümü olması gerekmektedir. Kimya Teknolojisi, Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojisi, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektrik ve Otomasyon veya Malzeme ve Malzeme İşleme bölüm mezunu olunması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

TÜBİTAK TSE Türk Standartları Enstitüsü Başkanlığı Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı LİSANS ÖNLİSAN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak