Kocatepe Üniversitesi 236 Sağlık Personeli Alımı

Kocatepe Üniversitesi alım yapacağını duyurdu

Kocatepe Üniversitesi 236 Sağlık Personeli Alımı
Kocatepe Üniversitesi 236 Sağlık Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6025 kez okundu.

Kocatepe Üniversitesi 236 Sağlık Personeli Alımı
Kocatepe Üniversitesi alım yapacağını duyurdu, Afyon Kocatepe Üniversitesi en az lise mezun 235 Hemşire ve 1 Eczacı alım ilanı yayınladı. Başvurular 27 Mart 2018 tarihinde başlamış olup 10 Nisan 2018 tarihinde son bulacaktır. Alım detayları aşağıdadır.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Afyon Kocatepe Üniversitesi yapacağı alımlara ilişkin detayları paylaştı, 12 kişi hemşire lise mezunu, 223 hemşire lisans mezunu ve 1 kişi eczacı olarak toplam 236 Sağlık Personeli Alım ilanı 27 Mart 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar Lise ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar (Sağlık Personeli) şahsen başvuruyu 10 Nisan 2018 kadar yapmaları gerek.

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR

Orta Öğretim lise, Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır. Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart.

BAŞVURU ŞARTLARI
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir. Adayların başvurularını İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz..

Afyon Kocatepe Üniversitesi KPSS Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak