istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Özel İdare KPSS Şartsız 15 Şoför Alımları

KPSS'li ve KPSS'siz olarak alım ilanları yayımlanmakta, Alınacak Personel sayısı 15 kişi olarak açıklandı. Başvurular 29 Mart 2018 ile 09 Nisan 2018

Özel İdare KPSS Şartsız 15 Şoför Alımları
Özel İdare KPSS Şartsız 15 Şoför Alımları Duran Can Ateş
Bu içerik 13927 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Özel İdare KPSS Şartsız 15 Şoför Alımları
Personel alımlarında KPSS'li ve KPSS'siz olarak alım ilanları yayımlanmakta, buna göre İş Kurumu Özel idare KPSS Şartsız İşçi Alımı iş ilanları 29 Mart 2018 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 15 kişi olarak açıklandı. Başvurular 29 Mart 2018 ile 09 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak olup başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz. 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

KPSS'li ve KPSS'siz olarak alım ilanları yayımlanmakta, buna göre KPSS puan şartı aranan ilana İlkokul mezunu adayların başvurabileceği Nevşehir Özel idare Kura çekimi ile 11 kişi Şoför yük taşıma olarak personel alınacaktır. Noter Kurası tarihi 10 Nisan 2018 tarihleri arasında İl Özel İdare Müdürlüğü Salonunda yapılacaktır. Kamu Şoför alım ilanıdır.ALIM ŞART VE KOŞULLARINA İLİŞKİN BİLGİLER

EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ  1 KİŞİ  İÇİN ARANAN ŞARTLAR;
İlkokul mezunu olması, İş Makineleri Operatörü mesleğinde Ekskavatör belgelerine sahip, E veya G sınıfı ehliyetli ilköğretim mezunu olunması gerekmektedir. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden 00004346186 iş ilan numarası ile Web üzerinden veya iş kur internet adresinden başvura bilirler.

ŞOFÖR YÜK TAŞIMA 10 KİŞİ  İÇİN ARANAN ŞARTLAR;
İlköğretim mezun olması, Şoför Yük Taşıma mesleğinde, en az C sınıfı ehliyetli (eski yönetmeliğe göre E D), SRC 2 veya SRC 4 belgelerinden birine sahip olması şart. Başvuracak aday 00004346077 ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

SİLİNDİR OPERATÖRÜ 1 KİŞİ  İÇİN ARANAN ŞARTLAR;
İlköğretim mezun olması, silindir operatörü mesleğinde, en az C sınıfı ehliyetli (eski yönetmeliğe göre E D) ve SRC 4 belgelerinden birine sahip olması şart. Başvuracak aday 00004346201 ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

GREYDER OPERATÖRÜ 1 KİŞİ  İÇİN ARANAN ŞARTLAR;
İlköğretim mezun olması, greyder operatörü mesleğinde, en az C sınıfı ehliyetli ve SRC 4 belgelerinden birine sahip olması şart. Başvuracak aday 00004346222 ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

BEKO LODER KAZICI YÜKLEYİCİ OPERATÖRÜ 1 KİŞİ  İÇİN ARANAN ŞARTLAR;
 İlköğretim mezun olması, Beko Loder operatörü mesleğinde, en az C sınıfı ehliyetli (eski yönetmeliğe göre E D) ve SRC 4 belgelerinden birine sahip olması şart. Başvuracak aday 00004346292 ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

YÜKLEYİCİ (LODER) OPERATÖRÜ 1 KİŞİ  İÇİN ARANAN ŞARTLAR;
İlköğretim mezun olması, Yükleyici loder operatörü mesleğinde, en az C sınıfı ehliyetli (eski yönetmeliğe göre E D) ve SRC 4 belgelerinden birine sahip olması şart. Başvuracak aday 00004346293 ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

Kura yeri zamanı ve çalışma adresi: Nevşehir İl Özel idaresi 10 Nisan 2018 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 gerçekleştirilecektir. Başvuru  Yapacak Adaylara  http://www.kamumemuru.com Ekibi Olarak Başarılar Dileriz.

KPSS EKSKAVATÖR ŞOFÖR SİLİNDİR GREYDER BEKO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek