Tapu Kadastro 48 Şehir 125 Arşiv Memuru Alımı

Kamu kurumları ve özel sektör personel alımlarına devam etmekte, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 48 İl ve İlçelerine yerleştirilmek üzere toplam 125 Arşiv Uzmanı (Memur) alım ilanı yayımladı.

Tapu Kadastro 48 Şehir 125 Arşiv Memuru Alımı
Tapu Kadastro 48 Şehir 125 Arşiv Memuru Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 15111 kez okundu.

Tapu Kadastro 48 Şehir 125 Arşiv Memuru Alımı

 

Kamu kurumları ve özel sektör personel alımlarına devam etmekte, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 48 İl ve İlçelerine yerleştirilmek üzere toplam 125 Arşiv Uzmanı (Memur) alım ilanı yayımladı. Başvuracak adayların öğrenim durumu ve alım yapılacak İller haber içerisinde verilmiştir. Detaylar Haberimizde Mevcuttur.

 

ALIMLARA  İLİŞKİN DETAYLAR

İşsizliği önlemek, istihdam sağlamak için kurum ve kuruluşları alımlar yapmakta, Tapu Kadastro 48 Şehir müdürlükleri Arşiv Uzmanı (Kamu Personeli Alımı) 125 kişi lacağını devlet personel başkanlığı üzerinden duyurdu.

 

 ALIM YAPACAK ŞEHİRLER AŞAĞIDA

 

Başvurular Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Samsun, Kayseri, Hatay, Gaziantep, Edirne, Van, Elazığ, Eskişehir, Denizli, Kastamonu, Sivas, Şanlıurfa ve Yozgat illerinde bulunan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden herhangi birine 06 Nisan 2018 ile 13 Nisan 2018 tarihleri arasında mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüz internet sayfasından temin edilerek doldurulacak olan “Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu” ve bu formda belirtilen belgeler ibraz edilmek suretiyle şahsen yapılacaktır. Sınav Ücreti 100 TL olup, 09 Mayıs 2018 ile 16 Mayıs 2018 tarihleri arasında aday.ankara.edu.tr internet sayfasındaki Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi (ASYM) Aday Bilgi Sistemi (ABİS) üzerinden sınav kaydı başvurusu yapılmak ve sistem yönergeleri takip edilmek suretiyle online olarak yatırılacaktır.

 

 BAŞVURU DETAYLARI

Adaylar Yükseköğretim kurumlarının Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, ya da programında Osmanlı Paleografyası, Arapça, Farsça derslerine yer veren en az 4 yıllık bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. 2016 yılı KPSS (B) grubu KPSS-P3 puan türünden 60 (altmış) veya üzeri puan almış olanların başvurusu kabul edilecektir.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Memur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak