istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI 240 MEMUR ALIYOR!

Yapılan duyuruya göre Sahil Güvenlik Komutanlığı 240 personel alacaktır…

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI 240 MEMUR ALIYOR!
SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI 240 MEMUR ALIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 4349 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Sahil Güvenlik Komutanlığı yaptığı duyuru ile 19 ilde görevlendirmek üzere toplamda 240 memur alacağını açıkladı. Alımı yapılacak olan adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylarda ikinci şart olarak kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almak olarak belirlenmiştir. Alımı yapılacak olan adaylar devlet memuru olarak görevlendirilecektir.
Önlisans ve lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacak olan adaylar tüm işlemleri internet sitesi üzerinden gerçekleştireceklerdir.Sınavlarda başarılı olan adaylar için sevk edilecekleri ilgili hastaneden “Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliği”ne göre “Devlet Memuru Adayı Olur” kararlı sağlık raporu almak ve haklarında yaptırılacak güvenlik tahkikatı sonucu olumlu olması gerekmektedir. Şehit malul ve muharip gazi eş ve çocuklarının anne, baba veya eşinin şehit gazi olduğunu gösterir belge ile başvurularında almış oldukları merkezi sınav (KPSS) puanına aldığı puanın %10 fazlası eklenerek hesaplanmış puanları dikkate alınacaktır.
Başvuru yapacak olan adaylar için belirlenen başvuru tarihleri 9 Nisan 2018 ile 30 Nisan 2018 arası olarak belirlenmiştir.
 Adaylar başvurularını internet üzerinden gerçekleştireceklerdir. Başvuru ile ilgili detayların yer aldığı Sahil Güvenlik Komutanlığı Devlet Memuru Alımları Bilgilendirme Kılavuzu’na, Sahil Güvenlik Komutanlığı internet adresinden ulaşılabilecektir.

sahil güvenlik komutanlı sahil güvenlik personel alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek