istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

EGM 41 DEVLET MEMURU ALIMI

Emniyet Genel Müdürlüğü 41 memur alımı için başvuruların başlamış olduğunu 13 Nisan 2018 Cuma günü sona ereceğini duyurdu. Alımlar 15 İl Emniyet müdürlüklerine yapılacağı bildirildi.

EGM 41 DEVLET MEMURU ALIMI
EGM 41 DEVLET MEMURU ALIMI Duran Can Ateş
Bu içerik 7978 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

EGM 41 DEVLET MEMURU ALIMI
Emniyet Genel Müdürlüğü 41 memur alımı için başvuruların başlamış olduğunu 13 Nisan 2018 Cuma günü sona ereceğini duyurdu. Alımlar 15 İl Emniyet müdürlüklerine yapılacağı bildirildi.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
15 Şehire 41 memur alımı yapılacağı Devlet Personel Başkalıpınca yayınlanan ilan ile duyuruldu. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek memurlar için başvuruların başlamış olduğunu 13 Nisan 2018 Cuma günü sona ereceğini duyurdu.  Yapılacak olan başvurular İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüklerine şahsen olarak yapılacaktır. 


 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Çanakkale, Hakkari, Kahramanmaraş, Kars, Muş, Sakarya, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ve Trabzon Şehirleri olarak duyuruldu. 

ALIMLAR VE KOŞULLARA İLİŞKİN
Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yapılan ilanda Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine 15 Şehireden 41 memur alımı yapılacağı duyuruldu. 15 Şehre alınacak olan (Kamu personeli alımı) avukat için 02 Nisan 2018 de başvuruları başlamış olup 06 Nisan 2018 Cuma günü son bulacaktır. KPSS (B) Grubu KPSS 3 puan türünde en az 70 ve üzerinde KPSS puanı almış olabilen adayların başvuruları geçerli olacaktır. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

BİLGİ İŞLEM ALIM DETAYLARI
10 Bilişim personeli alımı yapacağını duyuran Bilgi İşlem daire başkanlığı alımlar için başvuruların 02 Nisan 2018 de başayacağını 13 Nisan 2018 de biteceğini ve KPSS şartı aranmadığını duyurdu.

METEOROLOJİ MÜHENDİSİ ALIM DETAYLARI
1 Meteoroloji mühendisi için başvuru tarihi 09 Nisa 2018 ile Nisan 2018 arasında olacağı duyuruldu. Kurum ilanına göre KPSS şartı aranmamaktadır.

BAŞVURU BELGELERİ
2 Adet vesikalık fotoğraf ( son 6 ay içinde çekilmiş) İstenilen eğitim türlerine ait diploma belgesi aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti olması ve KPSS Sonuç belgesinin aslı (KSS'nin ilgili puan türünde en az 70  almak gerekli) olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar istenilen belgeler ile beraber bulunduğu ilin emniyet müdürlüğü'ne bizzat başvuru da bulunmalıdır. Başvuru Yapacak Adaylara Başarılar Dileriz.

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Emniyet Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak