istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018

Türk Hava Yollarının Nisan ayı için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız personel alımı ilanı hakkında detayları paylaşıyoruz.

THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018
THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018 Duran Can Ateş
Bu içerik 17352 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018 
Hava yolu şirketlerinin alımları ile ilgili geçtiğimiz haftalarda personel alımlarına ilişkin haberler yayınlamıştık, bugün Türk Hava Yollarının Nisan ayı için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız personel alımı ilanı hakkında detayları paylaşıyoruz. Alım şart ve detaylatı yazımızda mevcuttur. Başvuru Yapacak Adayalar Şimdiden Başarılar Dileriz.

ALIM DETAYLARI
Hava yolu şirketlerinin alımları ile ilgili geçtiğimiz haftalarda personel alımlarına ilişkin haberler yayınlamıştık, Türk Hava Yolları Kurumsal resmi sitesinde yayınladığı (30 Mart 2018) ilanlar ile farklı kadrolara tam ve part-time olacak şekilde çalışabilecek deneyim şartı olmayan ve KPSS şartı olmayan alım ilanını yayınladı. Başvurular Nisan sonuna kadar devam etmekdir, ilanlara öğrenci son sınıf ve mezun olanlar başvuru yapabilmekte.BAŞVURU ŞARTLARI
 T.C vatanaşı olmak, Adli sicil kaydı ve adli arşiv kaydı bulunmamak, 01 Ocak 1986 vesonrası doğumlu olması gerekmektedir. En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden lisans derecesinde mezun olmak veya denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı ünversite bölümlerinden mezun olma şartları vardır.

PART-TİME ALIM ŞARTLARI
Üniversite 3'cü sınıf ve 4'cü sınıf öğrencisi olmak veya Üniversite mezunu olması, Haftada 2 günü; tam zamanlı olmak üzere, en az 20 saat çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak).

Hava yolu şirketlerinin alımları ile ilgili geçtiğimiz haftalarda personel alımlarına ilişkin haberler yayınlamıştık,Başvurular için gereken şartları taşıyan adayların (Hava yolu personeli) ilana kurumsal web sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan yeterli başvuruya ulaşana kadar yayında kalmaya devam edecektir. İlan kriterlerini sağlayan adayların hepsi, Sözel/Sayısal Yetenek ve İngilizce yazılı sınavına davet edilecektir. Çalışma yeri İstanbul olup çalışma süresince THY A.O opersayonunun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir. Tüm süreç sonunda başarıkı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır. Başvuru Yapacak Adayalar Şimdiden Başarılar Dileriz.

THY NİSAN AYI PRESONEL ALIMI BAŞVURU VE KLAVUZU İÇİ: 
https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Türk Hava Yolları Kamu Personeli Seçme Sınavı THY A.O
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek