THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018

Türk Hava Yollarının Nisan ayı için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız personel alımı ilanı hakkında detayları paylaşıyoruz.

THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018
THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018 Duran Can Ateş
Bu içerik 18014 kez okundu.

THY NİSAN AYI PERSONEL ALIMLARI 2018 
Hava yolu şirketlerinin alımları ile ilgili geçtiğimiz haftalarda personel alımlarına ilişkin haberler yayınlamıştık, bugün Türk Hava Yollarının Nisan ayı için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız personel alımı ilanı hakkında detayları paylaşıyoruz. Alım şart ve detaylatı yazımızda mevcuttur. Başvuru Yapacak Adayalar Şimdiden Başarılar Dileriz.

ALIM DETAYLARI
Hava yolu şirketlerinin alımları ile ilgili geçtiğimiz haftalarda personel alımlarına ilişkin haberler yayınlamıştık, Türk Hava Yolları Kurumsal resmi sitesinde yayınladığı (30 Mart 2018) ilanlar ile farklı kadrolara tam ve part-time olacak şekilde çalışabilecek deneyim şartı olmayan ve KPSS şartı olmayan alım ilanını yayınladı. Başvurular Nisan sonuna kadar devam etmekdir, ilanlara öğrenci son sınıf ve mezun olanlar başvuru yapabilmekte.BAŞVURU ŞARTLARI
 T.C vatanaşı olmak, Adli sicil kaydı ve adli arşiv kaydı bulunmamak, 01 Ocak 1986 vesonrası doğumlu olması gerekmektedir. En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden lisans derecesinde mezun olmak veya denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı ünversite bölümlerinden mezun olma şartları vardır.

PART-TİME ALIM ŞARTLARI
Üniversite 3'cü sınıf ve 4'cü sınıf öğrencisi olmak veya Üniversite mezunu olması, Haftada 2 günü; tam zamanlı olmak üzere, en az 20 saat çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak).

Hava yolu şirketlerinin alımları ile ilgili geçtiğimiz haftalarda personel alımlarına ilişkin haberler yayınlamıştık,Başvurular için gereken şartları taşıyan adayların (Hava yolu personeli) ilana kurumsal web sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan yeterli başvuruya ulaşana kadar yayında kalmaya devam edecektir. İlan kriterlerini sağlayan adayların hepsi, Sözel/Sayısal Yetenek ve İngilizce yazılı sınavına davet edilecektir. Çalışma yeri İstanbul olup çalışma süresince THY A.O opersayonunun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir. Tüm süreç sonunda başarıkı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır. Başvuru Yapacak Adayalar Şimdiden Başarılar Dileriz.

THY NİSAN AYI PRESONEL ALIMI BAŞVURU VE KLAVUZU İÇİ: 
https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Türk Hava Yolları Kamu Personeli Seçme Sınavı THY A.O

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak