İŞKUR Aracılığıyla 113 Bin 269 Personel Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)

113 Bin 269 personel ilanı ila İŞKUR aracılığı ile pesonelalımı yapılacaktır, alım detayları haberimizdedir.

İŞKUR Aracılığıyla 113 Bin 269 Personel Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)
İŞKUR Aracılığıyla 113 Bin 269 Personel Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 25733 kez okundu.

İŞKUR Aracılığıyla 113 Bin 269 Personel Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)
İŞKUR aracılığıyla özel sektör firmaları ve kamu kurumları KPSS'li ve KPSS'siz olarak Alımlarına devam etmek, 113 Bin 269 personel ilanı ila İŞKUR aracılığı ile pesonelalımı yapılacaktır, alım detayları haberimizdedir.

ALIM DETAYLARI
Türkiye genelinde en az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri ilanlara yer verilirken ayrıca ön lisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri ilanlara yer verilmiş durumda.İŞKUR aracılığıyla 113 Bin 269 personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.


BAŞVURU ŞART VE GENEL DETAYLARI

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarda farklı firmalar tarafından ilanlar yayımlanıyor. Ayrıca yayımlanan ilanlar içerisinde en çok alım yapılacak kadrolar ise; Beden İşçisi (Genel) 27534, Garson (Servis Elemanı) 4830, Temizlik Görevlisi 4507 Satış Danışmanı / Uzmanı 3826, Güvenlik Görevlisi, 2984 Makineci (Dikiş) 2636, Turizm Ve Otelcilik Elemanı 2576, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 1644, Büro Memuru (Genel) 1560,  Ön Muhasebeci 1345, Şoför-Yük Taşıma 1324, Gaz Altı Kaynakçısı 1273, Kasiyer 1168 Reyon Görevlisi 1072 olarak açıklanmış durumda.


 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?
İŞKUR aracılığıyla özel sektör firmaları ve kamu kurumları KPSS'li ve KPSS'siz olarak Alımlarına devam etmek, Kamu kurumları ile özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlar için başvurular İŞKUR intetnet sitesi üzerinden yapılmakta. Adaylar söz konusu istedikleri ilana başvuru yapacakları süreçte İŞKUR'un internet sitesine üye olmları gerekmektedir. Adaylardan istenilen gerekli bilgiler kurumun web sayfası üzerinden form yerlerine yazılarak ücretsiz olarak üyelik tamamlanmakta ve adaylar daha sonra sisteme giriş yaparak personel alım ilanlarını inceleyebiliyolar. BAŞVURUDA BULANACAK ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİZ.


İlanlara başvuruda bulunmak için; https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx (İlgili web adresii tarayıcınızın arama satırına kopyalarak ilanın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz.)

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

 

İŞKUR KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak