Devlet Kurumları Bin 344 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Kamu kurumları yayımladıkları ilanlarla beraber personel alım ilanlarında 1344 sözleşmeli personel alımı yapıyorlar.

Devlet Kurumları Bin 344 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Devlet Kurumları Bin 344 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 8191 kez okundu.

Devlet Kurumları Bin 344 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Geçtiğimiz hafta ve günlerde Devlet Personel Başkanlığının duyurularını yaptığı ilanları siz değerli okurlarımız için yayınlamıştık, Söz konusu kamu kurumlarının yanı sıra kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber kadrolarında eksik bulunan birimlerde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvurularda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

Kamu Kurum ve kuruluşları alımlarına devam etmekte, Devlet Personel Başkanlığının web adresi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarıyla beraber kamu kurumlarına sözleşmeli personel alımları yapılıyor. 

SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIMI YAPILIYOR.

Geçtiğimiz hafta ve günlerde Devlet Personel Başkanlığının duyurularını yaptığı ilanları siz değerli okurlarımız için yayınlamıştık, Kamu kurumları yayımladıkları ilanlarla beraber personel alım ilanlarında 1344 sözleşmeli personel alımı yapıyorlar. En az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunurken personel alım ilanları içersinde ön lisans ve lisans mezunu adaylarında başuruda bulunabilecekleri pozisyonlara yer veriliyor. Alımlar ile ilgili detaylar yazımızın devamında mevcuttur.


 

Bülent Ecevit Üniversitesi 52 Sözleşmeli, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 125 Sözleşmeli, Dışişleri bakanlığı 5 sözleşmeli, Karayolları Genel Müdürlüğü 180 Sözleşmeli, Afyon Kocatepe Üniversitesi 236 Sözleşmeli, İzmir Devlet Opera ve Balesi 1 Sözleşmeli, Sağlık Bakanlığı 16 Sözleşmeli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 10 Sözleşmeli, Bartın İl Özel İdaresi 3 Sözleşmeli, Kahramanmaaş Sütçü İmam Üniversitesi 6 Sözleşmeli, Antalya Devlet Opera Balesi Müdürlüğü 2 Sözleşmeli, Merkezi Finans ve İhale Birimi Sözleşmeli, Sözleşmeli Meteoroloji Mühendisi Aımı, İçişleri Bakanlığı 10 Sözleşmeli, İçişleri Bakanlığı 30 Sözleşmeli Avukat, Jandarma Genel Komutanlığı 500 Sözleşmeli, Sahil Güvenlik Komutanlığı 72 Sözleşmesi, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı, Serhat Kalkınma Ajansı 5 Sözleşmeli, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu 20 Sözleşmeli olarak açıklandı.


BAŞVURU ŞARTLARI NELER?
 
Devlet Personel Başkanlığının duyurularını yaptığı ilanlar ile 1344 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Yayımlanan ilanlarla beraber hangi kuruma kaç sözleşmeli personel alımı yapılacağı sizler için derledik. Ek olarak yayımı yapılan ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar için genel başvuru şartları ise;

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan koşulları sağlamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik Araştırması ve Arşiv Soruşturması sonucunun olumlu olmak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak. Ek olarak yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen özel koşullar arasında, alım yapılacağı ilan edilen unvana göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olması (söz konusu ilanlarda en az lise mezunu olmak kaydıyla her eğitim seviyesinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar yer alıyor) ve kurum tarafından talep edilen Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartını sağlamaları tale edilebilmektedir. Başvuruda Bulanacak Adaylara Başarılar Dileriz..

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Devlet Personel Başkanlığının

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak