İŞKUR Aracılığı ile 2 Bin Şoför Alınıyor! En Az İlkokul Mezunu

Türkiye iş ve işçi bulma kurumu İŞKUR aracılığı ile en az ilkokul mezunu 2 bin şoför alımı yapılacak. Peki nasıl başvuru yapılır ve detaylar nedir ?

İŞKUR Aracılığı ile 2 Bin Şoför Alınıyor! En Az İlkokul Mezunu
İŞKUR Aracılığı ile 2 Bin Şoför Alınıyor! En Az İlkokul Mezunu Duran Can Ateş
Bu içerik 9340 kez okundu.

İŞKUR Aracılığı ile 2 Bin Şoför Alınıyor! En Az İlkokul Mezunu
 
2018 yılı itibariyle personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Türkiye iş ve işçi bulma kurumu İŞKUR aracılığı ile en az ilkokul mezunu 2 bin şoför alımı yapılacak. Peki nasıl başvuru yapılır ve detaylar nedir ?

ALIM DETAYLARINA İLİŞKİN BİLGİLER

Ülkemizde iş verenler ile iş arayanları bir araya getirmekle yükümlü olarak bilinen Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile özel sektör firmaları ve kamu kurumları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımları gerçekleştiriyor. Buna göre üç farklı şoför pozisyonu için İŞKUR aracılığı ile en az ilkokul mezunu toplam 2 bin şoför alımı yapılıyor. Peki şoför alımına ilişkin detaylar nedir, şoför alımına kimler başvuru yapabilir? İşte detaylar 

ARANACAK ŞARTLAR NEDİR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 2 bin şoför alımı yapılıyor. Peki aranacak şartlar nedir? İlk şart adayların en az ilkokul mezunu olması, ehliyet sahibi olmak, sorumluluk sahibi olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, seyahat engeli olmamak, araç kullanımında titiz olmak, alkol veya madde kullanıcısı olmamak, trafik kurallarına uyumlu olmak, sağlığı iş yapmaya elverişli olmak, psikolojisi uygun olmak, belirlenen yaş aralığında olmak, firmaya ve pozisyona göre değişen sertifikaya sahip olmak şartları aranmaktadır. Şimdide adayların nasıl başvuru yapacağına bakalım. Başvuru Yapcak olan adaylara başarıar dileriz.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 308 kamyon şoförü, 338 yolcu taşıma şoförü ve bin 354 yük taşıma şoförü alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki linklere tıklayarak başvuru formunu doldurması ve gerekli evrakları hazırlaması gerekmektedir. kamyon şoförü için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4225 linkini, yolcu taşıma şoförü için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=13879 linkini veya yük taşıma şoförü için ise https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4226 başvuran adaylara meslek hayatlarında başarılar dileriz.

İŞKUR Türkiye Türkiye İş Kurumu İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak